Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/09/2021

Michael Schumacher'i anlatan SCHUMACHER belgeseli 15 Eylül'de Netflix'te

Netflix, yedi kez Formula 1 dünya şampiyonu olan efsane pilot Michael Schumacher hakkında çok özel bir belgesel yayımlayacak. 15 Eylül’de ekrana gelecek SCHUMACHER, radarınızda olsun.

Tüm zamanların en önemli sporcularından biri olan Formula 1'in efsane pilotu Michael Schumacher'in ailesinin tam desteğiyle hazırlanan SCHUMACHER, az bilinen röportajlar ve daha önce yayınlanmamış arşiv görüntüleriyle, 7 kez dünya şampiyonluğuna ulaşan pilotun öyküsünü hem büyük bir hassasiyetle ele alıyor hem de sporcunun hayatına eleştirel bir bakış sunuyor. 15 Eylül’de Netflix’te ekrana gelecek belgesel, bu kompleks sporcuyu tanımlayan farklı özellikleri mercek altına alarak onun dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenen bu tehlikeli ve zorlu spordaki hızlı yükselişini aktarıyor.

 Michael Schumacher, güçlü iradesi ve yaşadığı her türlü zorluğa rağmen ortaya koyduğu kazanma arzusu ile tüm dünyanın dikkatlerini üzerinde topladı. Michael Schumacher'in yolculuğu, milyonlarca insana ilham verse de gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih eden bu sporcunun başarısı, motor sporlarındaki zaferleriyle sınırlı değildi. Bu hassas ve içe dönük adam mücadeleci ruhu ve kusursuzluk arayışıyla tanınsa da öz güven eksikliği ve kendinden şüphe etme, onun karakterini tamamlayan diğer özelliklerdi. Michael'in öyküsünün merkezinde ebeveynleri, çocukları ve hayatının aşkı olan Corinna Schumacher var. Şimdi onlar Michael'in öyküsünü paylaşmaya hazır.