Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
GEZİ
09/07/2021

Formula 1 2021’in biletleri 12 Temmuz Pazartesi günü satışa çıkıyor

Heyecanla beklenen Formula 1 2021’in biletleri 12 Temmuz'da satışa çıkıyor. Intercity İstanbul Park’ın bu sene tekrar Türkiye’ye getirdiği Formula 1TM biletleri farklı kategorilerde, geniş bir fiyat aralığında satışa sunulacak.

Geçtiğimiz sene Intercity tarafından 9 yıllık aradan sonra büyük çabalarla tekrar Türkiye’ye getirilen ve yılın en başarılı yarışı seçilen Turkish Grand Prix 2020 etkinliğinin ardından, Formula 1TM organizasyonu bu sene tekrar Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek. 1-3 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1TM ‘in biletleri 12 Temmuz’da satışa sunuluyor. Biletlere 12 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Biletix üzerinden ulaşılabilecek.

 Intercity İstanbul Park Genel Müdürü Sadi Hezber, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde “Intercity İstanbul Park olarak Formula 1TM‘i ülkemize tekrar geri getirmek için maddi manevi çok çaba harcadık. Türkiye’nin canlı izlemeyi çok özlediği bu organizasyonun biletleri için artık geri sayım başladı. Dünyanın en heyecanlı pisti Intercity İstanbul Park’ta halkımızla Formula 1TM heyecanını yeniden buluşturacağımız için çok mutluyuz. Bilet satışlarıyla ilgili ayrıntıları Pazar günü açıklayacağız.” yorumunda bulundu.