Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
18/08/2018

Star Wars Resistance ilk fragmanıyla karşınızda

Star Wars: The Force Awakens’ta yaşananların hemen öncesinde geçecek olan Star Wars Resistance, 7 Ekim'de Disney Channel'da başlıyor. 


Star Wars hayranları bu animasyon diziyi kaçırmasın! Star Wars: The Force Awakens’ta yaşananların hemen öncesinde geçecek olan Star Wars Resistance, Resistance tarafından casusluk yapması için görevlendirilen genç pilot Kazuda Xiono’nun maceralarını izleyeceğiz. 7 Ekim'de Disney Channel'da yayımlanmaya başlanacak olan dizi, ilk fragmanıyla da fazlasıyla göz doldurdu. 
Star Wars'un alameti farikası sayılan uçuş görevlerini bolca izleyeceğimiz çizgi dizide Kazudo "Kaz" Xiono, Resistance kuvvetleri tarafından çok gizli bir görevle, gün geçtikçe büyümekte olan First Order tehlikesine dair istihbarat toplamaya gönderilir. Dizinin The Recruit adlı ilk bölümünde Kaz'ı bu tehlikeli göreve atanırken izleyeceğiz. Poe Dameron ve BB-8 gibi tanıdık simalqrı da göreceğimiz bölümde, Kaz, Colossus adı verilen devasa bir yakıt ikmal istasyonuna gitmekle görevlendirilecek. Dış Çeper'de bulunan bir su gezegenine oldukça yakın konuşlanmış olan bu istasyonda yepyeni uzaylılar, droid'ler ve yaratıklarla karşılaşacağız.

 

Kaz, bu istasyonda görevli olan ve Poe Dameron'un eski bir dostu olan Yager'in uzay gemisi tamirhanesinde çalışmaya başlayacak. Yaeger'in asistanları Tam, Neeku ve robot Bucket da Kaz'a bu macerada yardım edecek diğer isimler olacak. Kaz, sonradan BB-8'le yenidne buluşacak ve kendisini uzay yarışlarının ve First Order tehlikesinin tam ortasında bulacak. Poe Dameron ve Captain Phasma gibi sevilen karakterlerin yanı sıra bir dizi yeni karakterin de yer alacağı animasyon dizisinin orijinal seslendirme kadrosunda Oscar Isaac, Gwendoline Christie, Christopher Sean, Suzie McGrath, Scott Lawrence, Myrna Velasco gibi isimler yer alıyor.

İlk fragman: