Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
23/03/2021

Adult Swim'den yepyeni bir yetişkin animasyonu: Badgirl

2000-2007 yılları arasında Adult Swim'de dört sezon yayınlanan yetişkin animasyonu Harvey Birdman: Attorney at Law’ın spinoff dizisi olacak Birdgirl, babasının şirketini devralan Judy Ken Sebben'e odaklanacak.

Kült bir animasyon dizisi olan Harvey Birdman: Attorney at Law, 2000’lerin başında Adult Swim kanalında yayınlanan ilk yetişkin animasyon dizilerinden biriydi. Bir zamanlar üçüncü sınıf bir süper kahraman olan Harvey Birdman’i lüks bir hukuk firmasında geçinmeye çalışan üçüncü sınıf bir avukat olarak izlediğimiz animasyon boyunca ana karakter Harvey Birdman'ı, Scooby-Doo çetesi, The Flintstones'tan Barney Rubble ve diğer birçok klasik Hanna-Barbera karakterini temsil ederken izlemiştik. 2000-2007 yılları arasında dört sezon yayınlanan Harvey Birdman: Attorney at Law’ın bir spinoff dizisi olan Birdgirl, babasının şirketini devralma sorumluluğunu üstlenen ve Criminal Minds yıldıız Paget Brewster tarafından seslendirilen Judy Ken Sebben'in karakterine odaklanacak.
 


4 Nisan’da ekran macerası başlayacak Birdgirl, 30'lu yaşlardaki Judy Ken Sebben’ın babasının, iyi bir günde sekoya ormanlarını temizlemeyi veya kar amaçlı çocuk hastanelerinde faaliyet göstermeyi içeren 20. yüzyılın sosyal açıdan en sorumsuz ürünleri ve uygulamaları etrafında kurulmuş şirketini devralmasıyla başına gelenleri konu alıyor. Judy, şirket merkez binası salonlarından işe yaramaz Birdteam takımını bir araya getirecek ve ekip hep birlikte, önceki neslin korkunç derecede tehlikeli tüm kararlarını geri almaya çalışacak. Tüm bunları yaparken de aynı zamanda da kendi "dünyayı kurtaran" ürünlerinden birinin kötüye gitmesinin yarattığı hasarı kontrol altına almakla uğraşacak.