Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
18/07/2018

Sean Penn’li bilim kurgu dizisi The First’ün ilk görselleri geldi

Beş kez Oscar'a aday olan ve iki kez heykelciliği kucaklayan Sean Penn, ilk kez bir dizide başrolde! The First, 14 Eylül'de başlıyor. 


Netflix’in en dişli rakibi rakibi olan Hulu, sıkı projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kanalının bu yıl yayımlanacak olan yapımları arasında en iddialılarından biri de efsane oyuncu Sean Penn'in başrolünde olduğu bilim kurgu dizisi The First. 
Hulu ve Channel 4 işbirliğinde 14 Eylül'de ilk bölümü yayımlanacak olan The First, yakın gelecekte Mars'a gönderilen ilk insanın hikayesini ve gezegenlerarası koloni kurma mücadelesini ele alıyor. Diziyi özel kılan noktalardan biri, Sean Penn'in televizyon ekranlarındaki ilk başrolü olması. Penn, daha önce Two and a Half Men ve Friends gibi dizilerde küçük rolleri oynadı fakat The First, Penn'in bir başrol olarak ilk tecrübesi olacak.
Penn’e kadroda Natascha McElhone, Lisa Gay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi isimler eşlik ediyor. İlk sezonu 8 bölüm olarak açıklanan dizinin senaryosu House of Cards ve The Ideas of Marching gibi projelerin de yazarlığını üstlenen Beau Willmon'e ait. 5 kez Oscar'a aday gösterilen, Mystic River ve Milk filmleriyle iki kez heykelciliği kucaklayan efsaneye oyuncuyu bir bilim kurgu dizisinde izlemek kesinlikle harika olacak!