Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/01/2022

2 Şubat'ta Hulu'da başlayacak Pam & Tommy dizisinden yeni fragman

Pamela Anderson ile Tommy Lee'nin bir dönem magazin gündeminden düşmeyen olaylı evliliğini anlatacak Pam & Tommy dizisi, 2 Şubat'ta Hulu ekranlarında olacak. Tek sezonluk dizinin arkasında Seth Rogen ve Evan Goldberg var.

Bir tarafta tüm zamanların en çılgın Rock gruplarından biri olan Mötley Crue’nun davulcusu Tommy Lee, diğer tarafta 90’lı yılların seks ikonlarından biri olan Sahil Güvenlik dizisinin güzel yıldızı Pamela Anderson... Bu ikilinin sadece üç yıl süren evliliği, bir dönem magazin basınının en önemli konularından biriydi. Çift, tanıştıktan 96 saat sonra evlenmiş ve 19 Şubat 1995’te gerçekleşen düğünde gelin bikini, damat yırtık bir şort giymiş ve yüzük yerine de parmaklarına dövme yaptırmıştı. Balayındayken çektikleri pornografik videonun internete düşmesi ise, çifti bir anda tüm dünyanın gündemine oturtmuştu.

 Fırtınalı bir beraberlik yaşayan çift, gündemden asla düşmedi. Anderson iki kez boşanma davası açmış olmasına rağmen, çift evli kalmaya devam etti. 1998 yılındaTommy Lee eşi Pamela’ya karşı zor kullanmaktan altı ay hapse mahkûm olduktan sonra ise boşanma gerçekleşti. Hatta Tommy Lee, mahkeme kararıyla öfke terapisi görmeye bile başladı. Boşanmanın ardından birbirini hiçbir şekilde görmek istemediğini sık sık dile getiren çift, çocuklarının velayeti için de ayrıca mahkemelik oldu. Tüm bunlar yetmezmiş gibi 2002'de Pamela, yaptırdıkları dövmeler nedeniyle Tommy Lee’den Hepatit C virüsü kaptığını açıkladı.

 İşte bu çılgın evlilik, Hulu ekranlarında tek sezonluk bir diziye dönüştü. 2 Şubat’ta ekrana gelecek Pam & Tommy adlı dizinin arkasında Seth Rogen ve Evan Goldberg var. Senaryosunu The Wrestler, Big Fan ve The Founder gibi filmlerin senaristi Rob Siegel’ın kaleme aldığı yapım, sekiz bölümlük bir mini dizi olarak ekranlara gelecek. I, Tonya filminin yönetmeni Craig Gillespie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu projede Tommy Lee’yi Sebastian Stan (Captain America: The Winter Soldier), Pamela Anderson’ı ise Lily James (Mamma Mia! Here We Go Again) hayat veriyor. Dizi, Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin internetin ilk zamanlarında gündeme bomba gibi düşen seks kasetinin inanılmaz gerçek hikayesine dayanıyor. Projenin yönetici yapımcılığını üstlenen Seth Rogen, kaseti çalıp dağıtımını yapan Rand Gauthier'ye hayat verirken dizinin kadrosunda ayrıca; Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spenser Granese ve Mozhan Marnò yer alıyor.