Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/12/2021

18 Ocak'ta başlayacak How I Met Your Father hakkında merak edilenler

Fenomen dizi How I Met Your Mother'a yıllar sonra bir spin off geliyor. How I Met Your Father, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie'nin hikayesini merkezine alıyor.

2005-2014 yılları arasında yayımlanan How I Met Your Mother, tüm zamanların en sevilen dizilerinden biri olmuştu. Pek çok kişiye göre Friends’in boşluğunu doldurabilen tek dizi olan How I Met Your Mother, Ted Mosby’nin çocuklarına anneleri ile tanışmasının ‘uzuuun’ hikayesini anlatırken, Robin, Marshal Barney, Lily ve Ted arasındaki dostluğu ele almıştı. Carter Bays ve Craig Thomas tarafından CBC için yaratılan komedi dizisi, 10’u Emmy olmak üzere, pek çok ödül de kazanmıştı. Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris’i yıldızlaştıran How I Met Your Mother, 208 bölümün ardından 2014'te ekran macerasını noktalamıştı. Aslında How I Met Your Mother'a bir spin off dizi geleceği uzun yıllardır konuşuluyordu. Hatta bu konuyla ilgili olarak CBS bazı adımlar da atmış, fakat beklenen sonucu elde edememişti.

 
Dijital yayın platformu Hulu, yıllar sonra How I Met Your Father dizisini duyurdu ve bu güzel haber diziyi yıllardır bekleyen hayranların yüreğine su serpti. How I Met Your Mother'ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas yeni dizinin baş yapımcısı olurken, dizinin yönetmenliğini Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger üstleniyor. How I Met Your Father, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie'nin hikayesini merkezine alıyor. Hikayede Sophie ve en iyi arkadaş grubunun New York'ta yaşadığı dijital uygulamalar çağında, kim olduklarını, hayattan ne istediklerini keşfedişleri gözler önüne seriliyor. Sophie, oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatırken, hem kendisinin hem de arkadaşlarının yaşadığı maceraları da aktarıyor. Hillary Duff, How I Met Your Mother'da Ted Mosby karakterinin oynadığı rolün bir benzerini üstlenecek olan Sophie’ye hayat veren isim olacak. 18 Ocak’ta ekran macerasına başlayacak dizinin kadrosundaki diğer isimler ise Francia Raisa, Suraj Sharma, Tien Tran, Chris Lowell ve Tom Ainsley.