Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/05/2022

Yeni Star Trek dizisi Star Trek: Strange New Worlds 5 Mayıs'ta başlıyor

5 Mayıs'ta Paramount+ ekranlarında başlayacak Star Trek: Strange New Worlds için kemerlerinizi bağlayın! Star Trek: Discovery'nin spin-off dizisi olacak dizi, Star Trek: Original Series'in öncesinde yaşananları anlatacak.

Star Trek evreni yepyeni bir diziyle genişliyor. 5 Mayıs'ta Paramount+ ekranlarında yerini alacak Star Trek: Strange New Worlds için kemerlerinizi şimdiden bağlayın! Star Trek: Discovery'nin spin-off dizisi olacak Strange New Worlds, Star Trek: Original Series'in öncesinde yaşanan olayları merkezine alacak. James T. Kirk’ün U.S.S.Enterprise’ın kaptanı olmasından önceki 10 yılda geçecek dizide Kaptan Pike, Spock ve Bir Numara’nın galaksideki yeni dünyaları keşfedişlerine tanık olacağız.

 Star Trek: Discovery'nin yıldızları Anson Mount, Rebecca Romijn ve Ethan Peck, Strange New Worlds ile önceki rollerine geri dönüyorlar. Hell on Wheels ile tanıdığımız Anson Mount, USS Enterprise'ın kaptanı Captain Pike’ı; X-Men'in Mystique'i Rebecca Romijn, Captain Pike'ın sağ kolu Una Chin-Riley yani Number One’ı ve Ethan Peck de USS Enterprise'ın bilim subayı Spock'u canlandıracak. Strange New Worlds'ün kadrosunda 1960’lardan kalma ikonik karakterler de yer alıyor.

 Babs Olusanmokun, Enterprise'ın doktoru M'Benga'yı, Celia Rose Gooding, bir Star Trek efsanesi olan Nyota Uhura'yı, Jess Bush, Enterprise'ın hemşiresi Christine Chapel'i canlandıracak. Christina Chong'un hayat verdiği La'an Noonien-Singh ise tayfadaki gizemli isimlerden biri olacak. Soyadı Khan Noonien Singh (The Wrath of the Khan) ile aynı olan La’an, gemide ne tür bir göreve sahip olduğunu ise izleyince göreceğiz. Melissa Navia, Erica Ortegas'ı canlandırırken, Bruce Horak'ın oyunculuğu ile Hemmer tekrar Enterprise'a ayak basacak. Bu arada Star Trek: Strange New Worlds’ün ikinci sezon onayını kaptığını, hatta ikinci sezonda izleyeceğimiz James T. Kirk rolü için Paul Wesley ile anlaşıldığını da söyleyelim.