Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
03/08/2021

Rilakkuma’s Theme Park Adventure, Netflix'te ekrana gelecek

Rilakkuma and Kaoru'nun devamı niteliğinde olan Rilakkuma’s Theme Park Adventure yakında Netflix ekranlarında olacak. Rilakkuma'nın ilk stop-motion animasyon dizisi, anime tutkunlarının radarında olsun.

Japonya'nın tanınmış karakter üretici firmalarından San-X ile TYO Group'un animasyon stüdyosu Dwarf Studios'un ortak projesi olan Rilakkuma’s Theme Park Adventure, yakında Netflix'te izlenebilecek. Rilakkuma'nın ilk stop-motion animasyon dizisi olan Rilakkuma and Kaoru'nun devamı niteliğinde olan Rilakkuma’s Theme Park Adventure da stop-motion teknolojisi kullanılarak hazırlanmış. Dizinin yönetmenliğini Masahito Kobayashi üstlenirken, senaryoyu Takashi Sumita ve Makoto Ueda ortaklaşa kaleme almış. Kaoru'yu seslendiren isim ise Sailor Moon müzikalinde yer almış, Yasuko to Kenji ve Deka Wanko komedi dizilerinde oynayan Mikako Tabe'den başkası değil.

 Netflix'in yeni dizisi, adından da anlaşıldığı gibi bir tema parkında geçiyor. Kaoru, 30 yaşlarında, sarı evcil civcivi Kiiroitori ile beraber yaşayan genç bir kadın. Bir gün kapısı çalar ve karşısında oyuncak ayıya benzerliği ile dikkat çeken, bütün isteği yemek yemek ve uyumak olan ayı Rilakkuma ve onun yakın arkadaşı, biraz daha kısa boylu ve beyaz bir ayı olan, Korilakkuma ile karşılaşır. Kısa süre içinde kaynaşan bu karakterler hep beraber yaşamaya başlarlar. Dizi boyunca tatlı mı tatlı karakterler Rilakkuma, Korilakkuma, Kiiroitori ve Kaoru'nun tema parkının kapanma saatlerinde parkı keşfe çıkmalarını ve atıldıkları maceraları izleyeceksiniz.