Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/10/2022

Romantik komedi dizisi From Scratch, 21 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak

Tembi Locke’un aynı adlı anı kitabından esinlenen From Scratch dizisi, İtalya'da öğrenim görmeye giden Amerikalı bir öğrenciyi konu alan, kültürler arası bir aşk öyküsü olarak tanımlanıyor.

Sıradaki dizimiz tam da romantiklere göre! Tembi Locke’un aynı adlı anı kitabından esinlenen From Scratch, İtalya'da öğrenim görmeye giden Amerikalı bir öğrenciyi konu alan, kültürler arası bir aşk öyküsü. Avatar filmlerinin yıldızı Zoe Saldaña canlandırdığı Amerikalı öğrenci Amahle "Amy" Wheeler, tanıştığı Sicilyalı şef Lino'ya aşık olur. Fırtınalı aşkları, ön görülemeyen birçok zorluğa göğüs gerer. Bu zorlukların başında ise çok farklı kültürel geçmişlere sahip olmaları gelir.
 


Gerçek hayata sadık kalarak ciddi olayların yanı sıra neşeli ve gülünç anlara da yer veren dizide Lino, ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalıp çiftin geleceği tehlikeye girince ikisinin de ailesi birbirlerine adeta kenetlenerek hiç ummadıkları kadar büyük bir aileye dönüşür. Bu dönüşüm, sevginin tüm sınırları aşabileceğinin de kanıtıdır. Attica Locke ve Tembi Locke'ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Nzingha Stewart üstlenmiş. Kadroda yer alan diğer isimler ise Keith David, Judith Scott, Danielle Deadwyler, Lucia Sardo, Eugenio Mastrandrea, Paride Benassai, Roberta Rigano ve Kellita Smith. 21 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak tek sezonluk romantik dizi From Scratch, sekiz bölümden oluşuyor.