Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
15/12/2016

Tiny House ile tanışın

Apartmanlarda ya da şehrin sabit bir noktasında yaşamaya son, bu ev siz nereye çekerseniz oraya gidecek, üstelik çok da konforlu!

Bunk Box tarafından tasarlanan Tiny House, göçebe ruhların gayrimenkul anlayışına hitap edecek şekilde tasarlandı. Tiny House basit bir karavan sistemiyle arabanızın tamponuna monte ediliyor ve siz nereye götürürseniz peşinizden geliyor. Yaşam alanı gündelik tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitede tasarlanmış olan Tiny House, özellikle göçmen yaşama ve özgürlüğüne düşkün olan herkes için şık bir konut alternatifi sunuyor.
Tabii bu evle alakalı farklı bir sürpriz daha var! Kendi işini kendi görmeyi sevenlere bu ev çok cazip gelecek. Zira Tiny House sandığınız gibi adrese teslim, montajı hazır bir ev değil. Eviniz demonte halde teslim ediliyor ve inşa planları PDF dosyaları olarak size gönderiliyor. Evin yaşam alanı 12 metrekare, 8 metrekarelik bir alan uyku bölümü olarak ayrılmış ve evin asma kayında bulunuyor. Banyosu tam teşekküllü olan bu evde bütün alanı aydınlatan altı adet pencere bulunuyor. Bu pencereler sayesinde gün ışığından tam randıman almanız sağlanacak. Bu şık evler hakkında daha fazla detayı bu adresten öğrenebilirsiniz.