Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
22/05/2021

Marvel'dan yepyeni bir X-Men çizgi roman serisi: Planet-Size X-Men

Marvel, X-Men çizgi roman serisini yeni bir ekip ile yeniden başlatıyor. X-Men'i yeniden ele alan ve tanımlayan Planet-Size X-Men'nin hikayesi, 16 Haziran'da çizgi roman tutkunlarıyla buluşacak.

Marvel Comics'in X-Men çizgi roman serisini yepyeni bir ekip ile yeniden başlattığı Planet-Size X-Men, 16 Haziran'da okurlar ile buluşuyor. Marvel'ın birbirinden özel güçlere sahip olan mutantlarının bir kez daha evrildiği, X-Men'i yeniden ele alan ve tanımlayan Planet-Size X-Men'nin hikayesi, Marvel Comics'e göre Jonathan Hickman’ın X-Men döneminin en önemli hikayelerden biri olacak. Üstelik yeni kostümlerin, yeni mutantların, yeni güçlerin yaratıldığı ve en önemlisi yeni bir X-Men takımının oluşturulacağı seride yeni X-Men takımının son üyesini seçmek de okurlara bırakıldı. Armor, Banshee, Boom-Boom, Cannonball, Forge, Marrow, Polaris, Strong Guy, Sunspot ve Tempo gibi adaylardan hangisinin okurların kalbini kazandığını çizgi romanı okurken öğrenebileceğiz.

 Planet-Size X-Men #1'in arkasındaki yaratıcı ekipte iki isim göze çarpıyor: Yazar Gerry Duggan (Marauders, Cable) ve GLAAD Medya En İyi Çizgi Roman Ödüllü illüstrator Pepe Larraz (House of X, Deadpool x X Bu isimleri gördükten sonra Planet-Size X-Men'in hikayesi ne olacak merakla beklemekteyiz. X-Men için bir dönüm noktası olan Planet-Size X-Men, bu evrenin hayranları için kaçırılmaması gereken bir yapım. Sadece gezegen boyutunda mutantlar görmek için değil, X-Men evreninin nasıl evrildiğini daha iyi anlamanız açısından da bir mihenk taşı olacağına inanıyoruz.