Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
22/05/2021

Alpha Flight'ın alt takımı Gamma Flight, kendi çizgi romanına kavuşuyor

Marvel Comics imzalı Immortal Hulk çizgi romanından tanıdığımız Alpha Flight'ın alt takımı Gamma Flight da kendi çizgi romanına kavuşuyor. Gamma Flight'ın maceraları 23 Haziran’da başlıyor.

Marvel Comics imzalı yeni bir çizgi roman serisi yolda. 2018’den bu yana yayımlanan Immortal Hulk’tan tanıdığımız Alpha Flight'ın alt takımı Gamma Flight da kendi çizgi romanına kavuşuyor. Immortal Hulk yazarı Al Ewing, Marvel's Voice: Pride #1 ile çıkışını yapan ve Immortal Hulk'ta danışman olan Crystal Frasier ile bir takım oluşturarak seriyi hazırlıyorlar. 23 Haziran’da başlayacak çizgi romanın çizimlerini ise Land Medina üstleniyor. Gamma Flight takımının üyeleri, Hulk'a gereğinden fazla yaklaşıp ölümle yüz yüze gelen karakterlerden oluşuyor. Bilinen bütün kanun güçleri gözünde kaçak durumunda olan Gamma Flight üyeleri Puck, Absorbing Man, Titania, Doc Sasquatch, Dr. Charlene McGowan ve Rick Jones'un tek amacı ise, Hulk'u bulmak ve öldürmektir.
 

 

Gamma Flight, Immortal Hulk serisini oldukça popüler yapan karanlık ve merak uyandıran hikayelerine benzer maceraları ele alacak. Kötü karakterlerin iyilik yolunda yoğurulacağı, iyi karakterlerin de karanlığın derin çukurlarına düşeceği Gamma Flight serisi, eğer Immortal Hulk'un ilerlediği yolda gidebilirse bu senenin en iyi çizgi romanlarından biri olabilir. Immortal Hulk, 50. sayısında sona erecek bir çizgi roman serisi. Ancak okurlar karanlık ve etrafa korku saçan en güçlü Avenger'a da doyamamış görünüyorlar. Hulk'un daha önce beraber çalıştığı ya da düşman olarak alt ettiği karakterlerden oluşan Gamma Flight'ta hayatına devam edecek olan Hulk efsanesi, büyüsünü hiç bozmayacak gibi duruyor.