Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
27/05/2017

Mahmut Orhan’dan yeni single: Save Me

Listeleri kasıp kavuran Feel parçasıyla büyük bir kitleye ulaşan, ABD'de bile adını duyuran DJ/prodüktör Mahmut Orhan’ın yükselişi devam ediyor.

Yönetmenliğini Hasan Kuyucu’nun yaptığı Save Me klibi, eşsiz doğası ve atmosferi ile Kapadokya, Göreme’de çekildi. Klipte Mahmut Orhan’a Rus model Daria Plyushko eşlik ederken Romanyalı yorumcu/söz yazarı Eneli enerjik vokaliyle şarkıya ses verdi.
Melodik deep house altyapıları, keman partisyonları ve eklektik sample’ları ile kendine has bir sound yakalayan başarılı DJ, aynı çizgiyi yeni single çalışması Save Me’de de sürdürüyor.
16 yaşından beri devam ettiği DJ’lik kariyerinde çok sayıda parçanın remiksi ile müzikal çizgisini oturtan; verdiği yüzlerce DJ performansı ile takipçi kitlesini günden güne genişleten Mahmut Orhan, dinleyenlerine hareketli ve etnik tınılı bir house kapısı aralıyor.
Feel ile iTunes Dans listelerinde uzun süre üst sıralarda yer alan, Shazam’ın global listesinde 25. sıraya kadar yükselen, Almanya, Yunanistan, Amerika, Brezilya gibi çok sayıda ülkenin dans listelerinde kendisini yeniden kanıtlayan Mahmut Orhan Save Me ile dinleyenlerini yeniden selamlıyor.