Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
05/07/2021

Fransız İkili The Blaze, 7 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta olacak

Fransız İkili The Blaze, dans ettirmeye geliyor. 7 Ağustos’ta Epifoni organizasyonuyla İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta olacak elektronik müzik sahnesinin başarılı ikilisi, keyifli bir gece yaşayacak.

Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin Fransız dans müziği projesi The Blaze, 7 Ağustos’ta Epifoni organizasyonuyla İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta olacak. Hayatı kendi ritmine bırakmışsınız ve o sizin için her şeyi düşünüyor gibi hissedeceğiniz, kendinizden, hayata dair her andan yansımalar bulabileceğiniz melodik tınıları elektronika ile birleştiren The Blaze, Fransa’dan Türkiye’ye bir yolculuk yapacak.

 Başarılı ikili, 2017'de, ilk EP'leri Territory'yi yayınladılar. EP'nin 6 parçası arasında "Virile" ve "Territory" de vardı. Kendilerinin ürettiği ve yönettiği "Territory" videosu, 2017 Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nde “Film Craft Grand Prix” ödülünü, Berlin Müzik Video Ödülleri'nde, “En İyi Yönetmen ve En İyi Uluslararası Dans Videosu” ödülünü kazandı. The Blaze, müziklerine ve görsel üretimlerine; aşk, aile, arkadaşlık, umutsuzluk gibi hayata ve insana dair temaların duygusal yansımalarını şiirsel bir ustalıkla aktarıyor. The New York Times, Fader, Another, NME, Clash ve Noisey gibi önemli müzik mecralarından övgüler toplayan The Blaze; kısa bir sürede Fransız elektronik müzik sahnesinin yeni temsilcileri arasına girdi.