Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
19/09/2018

Back to Nature Festival 21-23 Eylül'de Büyükada'da

Yaptıkları etkinliklerle  Psychedelic Trance’in Türkiye'deki en önemli temsilcisi olan Mind Manifest Project ekibi, 21-23 Eylül'de Büyükada'da Back to Nature Festival'i düzenliyor. 


Mind Manifest Project, global bir alt-kültür ve underground bir müzik tarzı olan Psychedelic Trance’i Türkiye’de doğru kitlelere tanıtmak, dünyanın dört bir yanında gelenekselleşen festivaller haritasına Türkiye’yi ekleyerek, ülkemiz ve insanlarımızın bu evrensel aileye katılmasını sağlamak adına 2006’dan bu yana bir çok organizasyona imzasını atmış bir topluluk. Mind Manifest Project ekibi, 2006’da başlayan club partilerinin ardından Türkiye'nin bir çok yerinde düzenlenen açık hava festivallerle Türkiye'de Psychedelic kültürün ilerlemesi adına bir çok etkinlik düzenledi.

 

2008'de Transparent Dimension adıyla düznenen ilk açık hava festivalin ardından, 2008 The Circle of Positive Feedback, 2009 Back to Nature, 2009 Elemental Evolution festivallerini düzenleyen ekip, Back to Nature ve Elemental Evolution Festivallerini gelenekselleştirerek 2011'e kadar 10 festival, 5 açık hava partisi ve kış boyunca Türkiye'nin dört bir yanında (İstanbul, İzmir, Eskişehir, Ankara, Aydın, Denizli) 200'ün üzerinde club partisi ve tekne partileriyle, Türkiye'nin psytrance parti ve festival topluluklarından en etkini olduğunu kanıtladı. 

 

Urecken, Whiptonique, Xpirall, Sychotria, Bilisargon Demagorgon, Yudishitra, Parahalu, Paramatma, Phobos Azazel, Samadhi, Kalilaskov, Ephedrix, Psymatrix, Dust, Foam, Assoult Junkies, Nitro, Basic, Atma, Talpa, Talamasca, Durty Safi, Ethnogenic, Yahel, Trippy Trail, Digicult, , Atomic Pulse, Echoteck, Ascent, Tesla Principle, Basic gibi dünyaca ünlü prodüktörleri Türkiye’ye bir çok kez getiren Mind Manifest Project, en yeni etkinliğini 21-23 Eylül tarihleri arasında Büyükada'da Back to Nature Festival 2018'i gerçekleştiriyor. 

 

Mind Manifest Project ekibi partiyi "Bildiğiniz üzere, her sene yaptığımız Back To Nature Festival-September Ritual etkinliğimizi, gerekli izinlerin valilik tarafından verilmemesi sebebiyle bu sene gerçekleştiremedik. Geleneğimizi devam ettirmek adına, September Ritual Gathering adı altında Mind Manifest ailesi olarak buluşuyoruz. Büyükada’nın muhteşem doğasında 3 gün boyunca, psychedelic müziğin en önde gelen isimleri bizlerle beraber olacak. Lokasyonun muhteşem manzarası, denizi ve doğası ile harika bir görsel şova tanıklık edeceğiz." sözleriyle açıkladı.

 

Sadece 300 misafirin ağırlanacağı etkinlikte biletler neredeyse tükenmiş durumda. Kapıda bilet satılmayacak ve Etkinlik alanına karadan ulaşım olamayacağı için tekne ile geçilecek. Partiye ulaşım sağlayacak ilk tekne Kartal iskeleden Cuma günü saat 18:00'da hareket edecek. Detayları Facebook sayfasından ya da web sitesinden öğrenebilirsiniz. 


Back to Nature Festival'den kısa bir video: