Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
15/09/2017

23 Eylül'de Beykoz Kundura Fabrikası'nda BUGECE partisi var

Beykoz Kundura Fabrikası'nda ünlü dj'lerin performansıyla en az 10 saat sürecek kesintisiz bir partiye ne dersiniz? 


2015'ten bu yana İstanbul gece hayatı başta olmak üzere lokal müzik endüstrisinin gelişmesinde önemli bir yer edinen BUGECE; 23 Eylül’de Beykoz Kundura’da gerçekleşecek Sezon Açılışı Partisi’ni gururla sunar. 10+ saat sürecek kesintisiz müzik, benzersiz 3D Mapping gösterileri, etkileyici bir akustik, dinlenme alanı ve dans pisti ile bir mini-festival deneyimi sizleri bekliyor. Gecenin line-up'ı ise şöyle:


Stimming 
Martin Stimming, 10 yaşında keman, piyano ve davul çalmayı biliyordu. 16 yaşında ise çoktan elektronik müzik üretmeye başlamıştı. Gelecekte yapmak istediklerinden kararlı, 19 yaşındayken Hamburg’a yerleşti.2006’da, Diynamic Music etiketini kuran Solomun ve Adriano adlı iki kişiyle tanıştı. Diynamic Music’in çekirdek kadrosunda olan Stimming, dokunduğu herşeyi mükemmelleştiriyor!


Matthias Meyer 
Liebe * Detail’ın ana sanatçılarından Hamburg'lu Matthias Meyer, Detroit müziğinin teknik sihirbazlığından ve Almanya'nın elektronik harekete geçiş tecrübelerinden etkilendi. 2008 yazında çıkarttığı EP’si 'Tout Va Bien’, Matthias Meyer'in müzikal yönünü tanımladı: Uzun, kıvrımlı, derin aralıklarla perküsyon ritimleri duyduğumuz, yoğun ayrıntılarla kaplı organik bir yolculuk. House ve techno türlerini kendine özgü tarzı ile mixleyerek dikkatleri üzerine çeken Matthias Meyer, groove’u yüksek enerji dolu bir gece için mixer başına geçiyor!

 


YokoO
Burning Man favorilerinden YokoO, bugüne kadar ürettiği orijinal parçaları ve güçlü remiksleri ile uluslararası sahnede ve kayda değer etiketlerde yerini garantilemeyi başardı. Sıcak melodileri ağır baslarla birleştiren YokoO’nun, groove’u yüksek, derin ve yoğun tınıların buluştuğu prodüksiyonları dans pisti için mükemmel bir ortam sunuyor. Berlin merkezli dj & prodüktör, house müziğin hiçbir formuna yabancı değil!