Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
10/12/2018

The Avengers: Endgame filminden ilk fragman geldi

3 Mayıs'ta vizyona girecek yeni Avengers filmi The Avengers: Endgame, Marvel Cinematic Universe'teki pek çok sorunun cevabını verecek. 


Tüm dünyanın merak ettiği dördüncü Avengers filminin fragmanı nihayet yayımlandı! Avengers: Infinity War'u izlediğimizden beri boğazımızda düğümlü halde kalan nefesimizi vermenin zamanı geldi. Yeni Avengers filmi The Avengers: Endgame, Marvel Cinematic Universe'teki pek çok sorunun cevabını verecek. Thanos'un parmak şıklatmasından sonra "yok olan" kahramanlar nerede? Ant-Man'in son filminin finalinden sonra akıbeti ne oldu? Captain Marvel, Nick Fury'nin çağrısını alır almaz gelecek mi? Giden gitti, kalan sağlar ne yapacak? Thanos nerede? Merak ettiğimiz o kadar çok soru var ki insan ister istemez tüm cevapları bir fragmandan almak istiyor ancak fragmanlar da takdir edersiniz, bizi gaza getirmek için hazırlanan iştah açıcılar!
Yılın son günlerine kadar bu fragman için bizi bekleten Marvel Studios'a bir çift lafımız olurdu ancak bu fragmanın sonrasında yeni Avengers filmini görene kadar sabretmeye devam edeceğiz. Bu filmle birlikte Kevin Feige ve Russo biraderlerin 10 seneyi aşkın emeği sonuçlanıyor. Bir devrin sonunu işaret eden yeni Avengers filmi umarız bizi tatmin eder ve gönül bağı kurduğumuz karakterlere gereken özeni gösterir. Daha çok Captain America ve daha fazla Wakanda etkisi görmeyi beklediğimiz bu yeni Avengers filminde sözün bittiği yeri belli ki Captain Marvel tayin edecek. 3 Mayıs'ta gösterime girecek olan yeni Avengers filmi The Avengers: Endgame fragmanıyla sizi baş başa bırakmadan önce, fragmanın 24 saat içinde 289 milyon kez izlenerek bir rekor kırdığını da söyleyelim.