Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
05/04/2021

9 Temmuz’da seyirciyle buluşacak Black Widow filminden yeni fragman

Marvel için yepyeni bir dönemi başlatacak ve Phase 4'ün açılışını yapacak olan Scarlett Johansson'lı Black Widow filmi, 9 Temmuz’da sinema salonlarında ve aynı gün Disney+ ekranlarında olacak.

Tüm zamanların en yüksek hasılatlarını yapan Marvel sinema evreni, bilindiği üzere Spider-Man: Far From Home filmiyle birlikte Infinity Saga adını verdiği devasa hikayeyi resmen noktalamıştı. Elbette bu film son Marvel uyarlaması olmayacak; ancak Marvel için yepyeni bir dönemi de başlatacak. Phase 4'ün açılışını yapacak olan film ise Black Widow olacak. Marvel Studios, Scarlett Johansson'un Natasha Romanoff rolüyle bir kez daha beyazperdeye döneceği Black Widow filmi için yeni bir fragman yayınladı. Film, Natasha Romanoff'un bir ajan ve suikastçı olarak KGB tarafından yetiştirildiği yıllara ve akabinde bir SHIELD ajanına ve bir Avenger'a dönüşümünü konu edinecek.
 


Black Widow'un özellikle de Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War arasındaki süreçte yaşanan olaylara da ışık tutması bekleniyor. Filmin kadrosunda oldukça renkli isimleri göreceğiz. The Red Guardian rolünde David Harbour (Stranger Things), Yelena Belova rolünde Florence Pugh (Fighting with My Family), Melina rolünde Oscar ödüllü Rachel Weisz (The Favourite) ve Mason rolünde de O-T Fagbenle (The Handmaid’s Tale) kamera karşısına geçen isimler.... Lore dizisiyle ünlenen yönetmen Cate Shortland'ın yönettiği Black Widow filminin senaryosunu The Hustle filminden tanıdığımız Jac Schaeffer kaleme aldı. Black Widow, orijinal takviminden 1 yıl gecikmeli olarak 9 Temmuz’da sinema salonlarında ve aynı gün Disney+ ekranlarında olacak.