Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
10/08/2018

Stranger Things'in 3. sezonu daha karanlık olacak

Stranger Things'in yeni sezonu hakkında yapımcısı Shawn Levy ve başrol oyuncularından David Harbour'dan açıklamalar geldi. Onların dediğine göre yayınlanan fragmana aldanmak hata olur!


Netflix'in en çok izlenen ve sevilen dizisi Stranger Things'in üçüncü sezonu hakkında sonunda ortaya birkaç şey çıkmaya başladı. 80'ler temasına devam; ancak bu sefer karakterlerimiz daha da derinlere inecek.


Dizinin hiç bu kadar sevileceğini beklemediğini söyleyen yapımcı ve 'kısmi' yönetmen Shawn Levy, 5 Emmy Ödülü kazandıklarına bile inanamıyor... İzleyicilerin ısrarına dayanamayan Levy, yeni sezon hakkında bir açıklama yaptı: "Kesinlikle daha karanlık bir sezon olacak ancak izleyicilerin bunu çok seveceğini düşünüyorum." Yayınlanan fragmana kimse aldanmasın, daha fazla aksiyon ve gerilimle karşı karşıyayız.


 

Başrol oyuncularından David Harbour ise "Eğer gerçek bir Stranger Things hayranıysanız, 1985'te neler olup bittiğini araştırın. Çünkü bu sezon 1985 yılına özgü bir sezon olacak ve birçok referans göreceksiniz. Daha önce hiç girmediğimiz bölgelere gireceğiz" diyor ve devam ediyor, "Birinci sezon daha çok Stephen King-vari, ikinci sezoun Spielberg-vari idi. Yeni sezon resmen deneysel... Risk alıyoruz ama umarım karşılığını buluruz." Bu açıklamaları bizi iyice meraklandırdı ancak yeni sezon 2019'da yayınlanacak...