Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/10/2020

Netflix'in İsveç yapımı romantik komedisi Love & Anarchy'den fragman

Netflix'in 4 Kasım'da başlayacak İsveç yapımı Love & Anarchy dizisi, eski bir yayınevini modernize etmek için danışman olarak görevlendirilen Sofie karakterini merkezine alan eğlenceli bir yapım.

Yerel içeriklerle kütüphanesini hızla genişleten Netflix, özellikle Kuzey Avrupa yapımlarına olan ilgiden bir hayli memnun görünüyor. Netflix, yeni İsveç dizisi Love & Anarchy’den de iyi bir performans bekliyor. Her biri yarım saatlik 8 bölümden oluşacak Love & Anarchy, eski bir yayınevini modernize etmek için görevlendirilen evli ve 2 çocuk annesi Sofie (Ida Engvoll) karakterini merkezine alıyor. Sofie, çalışma sırasında genç bir bilişim teknisyeni olan Max (Björn Mosten) ile tanışır ve beklenmedik bir şekilde aralarında flörtleşme oyunu başlar. Fakat masum şekilde başlayan bu iş, oyunların gittikçe daha da cüretkâr ve riskli bir hale gelmesi ile birlikte istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarır. Euphoria, HoteL ve Pure gibi filmlerle tanınan Lisa Langseth’in yapımcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda İsveç doğumlu Türk oyuncu Gizem Erdoğan da yer alıyor. Son olarak Kalifat dizisinde Pervin karakterini canlandıran Erdoğan, dizide Denise karakterine hayat verecek. Bu eğlenceli İsveç romantik komedisi Love & Anarchy, tüm bölümleriyle 4 Kasım’da ekranda olacak.

Bu arada Netflix'te 10 Kasım'da ekrana gelecek Alice in Borderland dizisi, 2010-2016 yılları arasında yayınlanan manga serisi Imawa no Kuni no Alice’den uyarlandı. İlk sezonu 8 bölüm sürecek dizinin detayları yazımızda.