Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/01/2019

Marvel’s The Punisher’ın ikinci sezon fragmanı paylaşıldı

18 Ocak’ta ekranlarına gelecek The Punisher’ın ikinci sezon fragmanı paylaşıldı. Netflix’in son iki Marvel dizisinden biri olan The Punisher'ın ikinci sezonunda aksiyon hiç durmuyor.


Nisan 2015'te seyirciyle buluşan Daredevil, Marvel ve Netflix'in Defenders projesinden çıkan ilk diziydi. Bu sevilen süperkahramanın dizisi kısa sürede öylesine bir fenomen olmuştu ki, Defenders ekibinin diğer üyeleri olan Luke Cage ve Iron Fist'in dizileri daha başlamadan, Daredevil ikinci sezonunu görmüştü. Fakat işler bir süre sonra karıştı. Disney,  Disney+ adıyla kendi çevrimiçi servisini kullanıcıların hizmetine sunacağını ve Netflix lisanslarını yenilemeyeceğini açıkladı. Ardından Netflx ile Marvel arasında sezonların bölüm sayısıyla ilgili ciddi tartışmalar çıkmaya başladı. Netflix, sezonların 13 bölümden 10'a düşürülmesini isterken Marvel, bu isteğe karşı çıktı ve ipler gerildi. İşte tüm bu olan bitenlerin ardından önce Iron Fist, ardından da Luke Cage -ikinci sezonlarının ardından- yayından kaldırıldı. Bu iptallerin arkasında başarısız geçen sezonlar mı yoksa Disney'in açıklamalarının mı etkisi olduğu tartışılırken bir iptal de üçüncü sezonu yayınlanan Daredevil'dan geldi. Şu an bu ortaklıktan geriye sadece Jessica Jones ve The Punisher kaldı.

 

18 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda Netflix ekranlarına gelecek Marvel’s The Punisher’ın ikinci sezon fragmanı paylaşıldı. İlk sezonunda Daredevil dizisinde anlatılan intikam hikayesini sonlandıran Castle, kendini ölü olarak gösterip kenara çekilmişti. Daha sonrasında ise istemeden de olsa eski bir düşmanıyla karşı karşıya kalmıştı. Marvel's The Punisher'ın merakla beklenen ikinci sezonunda, geçmişini arkada bırakmak için yollara düşen Frank Castle’ı göreceğiz. Ancak Frank, sıkıntılar baş gösterdiğinde güvenli yolu seçemez ve kendisini yeni bir görev ve asla istemeyeceği bir yardımcı ile eski hayatının içerisinde buluyor. Marvel’s Punisher’ın ikinci sezonunda Steve Lightfoot (Hannibal) dizi sorumlusu, yazar ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor.