Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/08/2017

Hannibal ekranlara geri mi dönüyor?

Yapımcı Bryan Fuller, üçüncü sezonun sonunda sahala veda etmek zorunda kalan Hannibal'ın dönüşü için görüşmelere başlandığını açıkladı!   


Yayınlandığı üç sezon boyunca milyonlarca kişiyi ekrana kitleyen ve Mads Mikkelsen'in muhteşem oyuculuğuyla adeta efsaneleşen Hannibal, yoksa geri mi dönüyor? Aslında bu soruyu bir süredir birçok kişi soruyordu. Fakat dizinin yapımcısı Bryan Fuller'dan ilk kez Hannabal hayranlarını heyecanlandıracak resmi bir açıklama geldi.
Kuzuların Sessizliği, Kızıl Ejder ve Hannibal filmleriyle adından söz ettiren usta isim Anthony Hopkins'in canlandırdığı Hannibal Lecter'ın bilinen hikayesine yepyeni bir yorum getiren dizinin aslında sekiz sezon sürmesi planlanıyordu. Fakat yayıncı kanal NBC, düşük reytingleri gerekçe göstererek üçüncü sezonun ardından diziyi yayınlamayacağını açıklayarak herkesi şoke etmişti.
Hannibal hayranlarının beklediği haber ise tam iki yıl sonra geldi. Şu sıralar American Gods dizisiyle gündemde olan ünlü yapımcı Bryan Fuller, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Hannibal'ın yapım şirketi De Laurentiis ile görüşmelere başlandığını açıkladı. 
Dördüncü sezona dair resmi bir teklif olmasa da, bu açıklamayla birlikte kısa sürede dedikodu ateşi harlanmış oldu. Bu dedikoduları esas başlatan hamleyse Bryan Fuller'ın Star Trek: Discovery'nin yaratıcı ekibinden ayrılması oldu. Fuller, American Gods'a odaklanmak istediğini söylese de Star Trek ekibiyle arasında bir anlaşmazlık olduğu kulislerde konuşuluyor. Şu sıralar Fuller'ın ajandası ağzına kadar dolu olsa da, Hannibal ile bu yetenekli adamın müthiş hayalgücünün yeni meyveler vermesi de olası. Gelişmeleri heyecanla bekliyoruz.