Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/01/2021

Dwayne Johnson’ın hayatını anlatacak Young Rock dizisinden fragman

Dwayne Johnson'ın kariyerinin başlangıç yıllarını anlatacak Young Rock dizisi, 16 Şubat’ta ekran macerasına başlıyor. Johnson’ın bir WWE yıldızından film yıldızına dönüşmeye başladığı yıllara odaklanacak diziden fragman geldi.

Son yılların en popüler Hollywood aktörü hiç şüphesiz ki Dwayne Johnson! En ünlü aktörlerin filmleri gişede başarısızlık yaşarken içinde Johnson'ın olduğu hemen her film adeta para basıyor. Aksiyon filmlerinin günümüzdeki en önemli yıldızı olan ve The Rock olarak bilinen Dwayne Johnson’ın filmleri bugüne kadar dünya genelinde 10 milyar doların üzerinde gişe başarısı göstermiş durumda! Popülaritesi adeta arşa eren ve Instagram’da 210 milyonun üzerinde takipçisi olan Dwayne Johnson, şimdi de kendi öyküsünü anlattığı bir diziyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Johnson, NBC ekranlarına gelecek Young Rock dizisinin yapımcılığını da üstleniyor.
 


Johnson’ın bir WWE yıldızından film yıldızına dönüşmeye başladığı yıllara odaklanacak olan dizide, The Rock’ın 10 yaşındaki halini Adrian Groulx, 15 yaşındaki halini Bradley Constant, 20 yaşındaki halini ise Uli Latukefu oynayacak. Dizinin oyuncu kadrosuna ayrıca, Dwayne’in annesi Ata Johnson rolünde Stacey Leilua yer alırken, Dwayne’in babası rolünde Joseph Lee Anderson karşımıza çıkıyor. Ana Tuisila’yı ise, Dwayne’in büyükannesi Lia Maivia rolünde izleyeceğiz. NBC tarafından yapılan açıklamaya göre Johnson, her bölümde kendi geçmiş yıllarından bahsetmek için gözükecek. İlk sezonu 11 bölüm sürecek olan Young Rock, 16 Şubat’ta ekran macerasına başlıyor.