Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/03/2021

Christopher Meloni, 10 yıl sonra Law & Order: Organized Crime ile dönüyor

1 Nisan’da NBC ekranlarında seyirciyle buluşacak Law & Order: Organized Crime dizisi, Christopher Meloni'nin canlandırdığı Elliot Stabler karakteri üzerine kurulu olacak.

Ekran macerası 2000'de başlayan Law & Order: Special Victims Unit, tüm zamanların en başarılı polisiye serilerinden biri. Bugüne kadar pek çok ödül kazanan dizi, 22. sezonuyla yakında seyirciyle buluşacak. ABD’de prime time kuşağının en uzun süren drama dizisi olan Law and Order: SVU'nun hikayesi yepyeni bir spin-off dizi ile genişliyor. 1 Nisan’da NBC ekranlarında seyirciyle buluşacak Law & Order: Organized Crime, Christopher Meloni'nin canlandırdığı Elliot Stabler karakteri üzerine kurulu olacak. Law & Order: Special Victims Unit’in ilk 12 sezonunda dizinin baş karakterlerinden olan Elliot Stabler, Mariska Hargitay'ın canlandırdığı ana karakter Olivia Benson'ın ortağı ve en iyi arkadaşıydı. 
 


1999- 2011 yılları arasında Law & Order: Special Victims dizisinde rol aldıktan sonra emeklilik kararı alarak sürpriz bir şekilde diziden ayrılan Christopher Meloni, bu kez kendi diziyle Law & Order evrenine dönüyor. Mart 2020'de onay alan projenin ilk sezonu 13 bölüm sürecek. Hikaye, Stabler'ın New York Polis Departmanı'nda yönettiği organize suç departmanı üzerine şekillenecek. Elliot Stabler, yıkıcı bir kaybın ardından organize suçla savaşmak için NYPD'ye geri dönecek. Bununla birlikte, şehir ve polis departmanı uzakta olduğu yıllar içinde ciddi bir şekilde değişmiştir. Dizi boyunca, Stabler'in günah çıkarma ve hayatını yeniden inşa etme yolculuğunu takip ederken, şehrin en güçlü suç örgütlerini tek tek parçalayan yeni bir elit görev gücüne liderlik edişine de tanık olacağız. Law & Order dünyasından doğan yedinci dizi olacak Organized Crime, Elliot Stabler hayanlarının uzun zamandır beklediği bir yapım.