Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/11/2021

Amazon Prime ekranlarına gelecek Always Jane, 12 Kasım'da başlıyor

Amazon Prime ekranlarına gelecek Always Jane adlı belgesel, üniversitede görsel sanatlar okuyan trans bir birey olan Jane Noury'yi ve günlük hayatını mercek altına alacak.

Amazon Prime ekranlarına gelecek Always Jane, trans bir birey olan Jane Noury'yi ve günlük hayatını mercek altına alan bir belgesel olacak. Jane ve ailesinin verdiği mücadeleleri, üzerlerinde olan baskıyı ve birbirlerine olan karşılıksız sevgi ve desteği izleyeceğiniz belgeselde; ana karakter Jane Noury, üniversitede görsel sanatlar okuyan genç bir kız olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda bir model olan ve Rihanna'nın Savage X Fenty belgeselinde kendini gösteren Jane, yeni başladığı oyunculuk kariyerinde hızlı ve emin adımlarla ilerliyor.
 
New Jersey'in kırsal kesimlerinde yaşayan Jane Noury, her genç gibi, arkadaşlarını, ailesini ve okulunu dengede tutmak zorunda kalıyor. Günümüzdeki politik ve sosyal atmosfer büyüme çağında olan trans bir birey için pek hoş olmayabilir ancak Jane'in sahip olduğu aile ile daha çekilir olacağı kesin. Garip mizah anlayışları ile içi dışı bir olan Noury ailesinin günlük hayatlarına bakışlar atacağımız Always Jane, yaşamı zorluklar ile dolu olan trans bir bireyin öyküsünü gözler önüne seriyor. Toplam dört bölüm sürecek Always Jane, 12 Kasım'da başlıyor.