Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
30/05/2019

Orange is the New Black yapımcılarından yeni dizi: American Princess

Yapımcılığını Weeds ve Orange is the New Black’ten tanıdığımız Jenji Kohan'ın üstlendiği American Princess’in ilk bölümü 2 Haziran gecesi ekrana gelecek.


American Princess, haziran ayının ruhuna uygun, son derece keyifli bir komedi olacak gibi duruyor. Bu ilgi çekici yapımda baş karakterimiz Amanda’nın yaşadıklarına odaklanacağız. New York jet sosyetesinin bir üyesi Amanda, şehrin şık mahallelerinden birinde yaşayan, varlıklı ve güzel bir kadındır. Hayatının aşkıyla evliliğine gün sayan Amanda’nın yaşamı, düğününe birkaç saat kala tepetaklak olur. Müstakbel eşini, nedimelerden biriyle oynaşırken yakalayan Amanda, yaşadığı devasa hayal kırıklığından sonra ortalığı birbirine katar ve düğünü iptal eder. Amanda’nın öfkesi öyle büyüktür ki iş çığrından çıkar ve basına yansır! Hem yaşadığı üzüntü hem de sosyal hayatına dönme korkusu, Amanda’yı çok tuhaf bir alternatif yaşamla tanıştırır.


New York’un dışında, doğayla iç içe bir bölgede hizmet veren Renaissance Faire adlı bir işletmeye giden Amanda, burada adeta büyülenir. İşletmenin konsepti gereği, herkes Rönesans çağında giyilen kıyafetleri giymekte ve asla teknoloji kullanmamaktadır. Amanda’nın aradığı vaha adeta ayağına gelmiştir. Kısa süre sonra bu işletmenin bir parçası olarak kendini bulan Amanda’nın yaşadığı birbirinden komik olaylar, bu farklı konsepte sahip diziyi keyifli bir seyirliğe dönüştürecek. Dizi boyunca Amanda’nın önemsediğini düşündüğü her şeyi geride bırakmasını ve yeni bir hayata yelken açmasına tanık olacağız. American Princess’ın başrollerinde Georgia Flood (Tangle), Lucas Neff (Raising Hope), Seana Kofoed (NCIS), Rory O’Malley (Hamilton), Mary Hollis Inboden’i (The Real O’Neals) izleyeceğiz. Dizinin yapımcılığını Weeds ve Orange is the New Black’ten tanıdığımız Jenji Kohan üstlenmiş. American Princess’in ilk bölümü 2 Haziran gecesi ekrana gelecek.