Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
31/05/2020

Sevilen anime Attack on Titan’in 4. ve final sezonundan ilk fragman

Tüm zamanların en sevilen anime yapımlarından biri olan Attack on Titan'ın 4. ve final sezonundan ilk fragman geldi. Sonbaharda ekrana gelcek yeni sezonda önemli değişiklikler var.

Attack on Titan, anime dünyasında çoktan Game of Thrones seviyelerini yakaladı. Sadece üç sezonu olan bir anime dizinin böylesi ateşli hayranlara sahip olması hem muazzam bir olay hem de fazlasıyla ilgi çekici ve merak uyandırıcı. Attack on Titan'ın müthiş başarılı ilk sezonunun ardından herkesin aklında ikinci sezonun eşdeğer bir başarı gösterip gösteremeyeceği sorusu vardı. Neredeyse üç seneye varan uzun bir bekleme arasının ardından Attack on Titan tabiri caizse aç kurt gibi döndü sahalara ve ortalığı kelimenin tam anlamıyla kana buladı! Muazzam bir 2. sezon geçirdikten sonra yapımcılar 3. sezon için arayı çok fazla açmayacaklarını söylemişlerdi ve nitekim sözlerini de tuttular.
Attack on Titan 3. sezonu Temmuz 2018’de ayında ekranlara dönmüş ve yine hayranlardan tam puan almayı başarmıştı. Fakat 3. sezonun ardından yapım şirketi Pony Canyon, popüler anime serisinin dördüncü sezonunda noktayı koyacağını açıklamıştı. Yaz sonunda ekrana gelecek yeni sezon Attack on Titan’in ekranlardaki macerasını sonlandırmış olacak. Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) mangası hala devam ettiği için 4. sezonun nasıl sonuçlanabileceği konusunda kafalar karışık. Fakat ilk 3 sezonun arkasında olan Wit Studio, final sezonunda yerini MAPPA’ya bırakmış durumda. Dororo, Yuri!!!! on Ice, Banana Fish ve Dorohedoro gibi yapımlara imza atan stüdyonun Attack on Titan’ı final sezonunda nereye götüreceği de fazlasıyla merak ediliyor.