Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
15/11/2019

Demon Slayer, niçin 2019’un en popüler animesi olarak görülüyor?

Tanjiro ve şeytan avcısı ekibinin maceraları öylesine ilgi görüyor ki Demon Slayer, 2019'un en flaş anime yapımı haline gelmeyi çoktan başardı. Bu şahane yapımı ıskaladıysanız, ikinci sezonu başlamadan hemen izlemenizi tavsiye ederiz!

2019 yılının flaş anime yapımı Demon Slayer'ın popülerliği gün geçtikçe artıyor. Tanjiro ve şeytan avcısı ekibinin maceraları o kadar büyük ilgi görüyor ki Demon Slayer'ın mangası bile neredeyse One Piece'in satış rekorlarını kıracak seviyeye ulaşmış durumda. Anime dizinin ilk sezonu bitti, hayranlar şimdi Demon Slayer anime filmini bekliyorlar. Bu filmin, mangalarda geçen Infinity Train macerasını konu edineceği düşünülüyor, filmle birlikte büyük ihtimalle ikinci sezon tarihi de ilan edilecek. 6 Nisan'da başlayan dizinin ilk sezonu 28 Eylül'de sona ermiş ve 26 bölüm boyunca Tanjiro ve şeytan avcısı ekibi maceradan maceraya koşmuştu.
 Demon Slayer'ı rakiplerinden ayıran en önemli avantajı elbette benzersiz animasyon kalitesi! Ufotable adlı animasyon stüdyosu tarafından üstlenilen animasyonlarda eklektik, hızlık akan, suluboya estetiğine sahip renk geçişleri kullanılıyor ve bu da Demon Slayer'ı rakiplerinden görsel olarak net bir biçimde ayırıyor. Demon Slayer'ın çılgın karakterleri de milyonlar tarafından hemen kabullenilmiş durumda! Tanjiro, Rui, Zenitsu ve Inosuke kısa sürede hem Japonya'da hem de global anime camiasında yıldız statüsüne yükseldiler, her birinin lisanslı ürünleri satış rekorları kırıyor! Peki siz 2019'un en iyi çıkış yapan anime dizisi Demon Slayer'ı izlediniz mi? Eğer bu şahane yapımı ıskaladıysanız, ikinci sezonu başlamadan hemen izlemenizi tavsiye ederiz!