Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
09/11/2017

Lunar, dünyanın ilk solar enerjili akıllı saati oldu

Saat ve teknoloji tutkunları, başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından doğan dünyanın ilk solar enerjili akıllı saati LunaR'ı kesinlikle beğenecektir.  


LunaR, başarılı bir Kickstarter projesi olarak doğan dünyanın ilk solar enerjili akıllı saati. Bu yüzden onu bir fişe takıp şarj etmeniz de gerekmiyor. Özelliklerine kısaca bir bakalım. Öncelikle gün doğumu ve gün batımı bildirimleri sayesinde asla güneşin altın saatlerini kaçırmayacaksınız. Önemli bir toplantıdayken, arama yapıldığında ya da SMS geldiğinde ekranında ışıklı uyarılar çıkan, titreyen akıllı telefonunuz gibi sizi rahatsız etmeyecek çünkü LunaR’ın bildirimleri gizli.
Gezginler için de harika bir özelliği var, LunaR hem bulunduğunuz yerin hem de kendi şehrinizin saatini aynı anda görüntüleme imkanı tanıyor. Şehir hayatının en önemli sorunlarından birinin uyku problemleri olduğunu düşünürsek bu özelliğini çok seveceksiniz, LunaR uyku saatlerinizin kaydını tutarak uyku düzeninizin oturmasını ve daha sağlıklı olmanızı da sağlıyor.
Bütün bunlara ek olarak LunaR yazılımındaki programlanabilir teknoloji sayesinde antrenmanınızın bile gerçek zamanlı kaydını tutuyor.