Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
16/01/2017

Kulağınızı kapatmayan kulaklık: Damson Audio Headbones

Teknolojik gelişimler bazı ürünler sayesinde müzik keyfimizi de olumlu etkiliyor. İşte bu kulaklıklar sayesinde ekstrem spor yaparken bile zorlanmayacaksınız.

Kulaklıkla müzik dinlemenin keyfi başka. Sizi dinlediğiniz müziğin içine daha da sokan kulaklıklar, yine de bazı durumlarda sağlık açısından tehlikeli olabiliyorlar. Mesela ağır kondisyon gerektiren sporlar sırasında kulaklıkla müzik dinlemek vücudun ve sinir sisteminin dengesi açısından pek tavsiye edilmiyor. Hele de ekstrem sporlar sırasında vücutta oluşan basınç ve kulaklık kullanımı aynı anda ortaya pek iyi sonuçlar çıkarmıyor. Fakat Damson adlı kulaklık firması, kafanızın arka tarafına temas ederek nabzınızı ölçen ve ses seviyesini bu nabza göre ayarlayan bir kablosuz kulaklık üretti. Üstelik bu kulaklıklar, sesi bluetooth sistemiyle aldığı merkezden, kemiklerinizdeki frekanslar sayesinde kulağınıza gönderiyorlar. Yani kulaklarınızı kapatmıyor ve böylece çevresel etkilerden sizi tamamen soyutlamıyorlar. Oldukça ilginç bir ürün doğrusu! Bu kulaklıklar sayesinde spor yaparken vüdunuzun kaldırabileceği kadar sese maruz kalacak ve sağlığınızı tehlikeye atmayacaksınız. Satın almak için şu adresten faydalanabilirsiniz.
Bu arada sıra dışı kulaklıklarla ilgili son gelişmeleri derlediğimiz haberlerimize göz atmanızı önerir, bu muhteşem DJ masasına bakmadan geçmeyin deriz.