Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
01/11/2016

Simge Üngör’den klişelere meydan okuyan eğlenceli bir kitap

Bu kitabın amacı patronlarımızdan nefret etmeden, küsüp istifa etmeden ya da kan kaybından ölmeden de birlikte çalışılabileceğinin bir yolu olduğunu kanıtlamak.

Önceliğiniz karşınızdakini tanımak olsun. Herkes kendi çalıştığı vampirin türünü öğrenir, ona göre davranırsa iş hayatından minimum zararla çıkar. Sonuçta sörfçülere saldıran köpekbalığına kızamayız. “Hangisi doğal ortamında?” diye sorarlar adama. Eğer özel sektörde çalışıyorsanız kan vermeyi baştan kabul etmişsiniz demektir. İşte iş görüşmeleri bunun için var. Vereceğiniz kanın kime ne kadar gideceğine siz karar verin. Bunu bir oyun olarak kabul ederseniz hayat sizin için kolaylaşır ama siz yine de deplasmanda olduğunuzu unutmayın. Hepi topu 5 litre kanınız var; akıllı olursanız kimse sizden fazlasını alamaz.Vampirler kötüden iyiye beşe ayrılır  (İyiye dediysek lafın gelişi:)
Drakula
Vampirella
Standart Vampir
Yarım-Kan Vampir
Vampircik (Wannabe)Kim bu Simge Üngör?
9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik  Bölümünü neşe dolu bir şekilde bitirerek ‘tasarımcı’ kimliğiyle İstanbul reklam piyasasına düşen Simge Üngör, sektörde geçirdiği 13 senenin ardından ciddiyetini tamamen kaybetmiş bir şekilde kendini yazı çizi işlerine adamıştır.