Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
14/01/2017

Others’la tanışın!

Others; çeşitli işlerini yaptırmak isteyenler ile bu görevleri yapabilecek olan üniversite öğrencilerini bir araya getiren bir platform.

Haziran ayında kullanıma sunulan Others’ta şimdiden yüzlerce görev, bu görevleri yapabilecek nitelikteki üniversite öğrencileri tarafından yapıldı. Others ile sizin yerinize sunum hazırlayacak, içerik yazacak, çeviri yapacak öğrencilerden tutun sizin yerinize sıra bekleyecek, afişlerinizi dağıtacak, biriken kartvizitlerinizi dijitale aktaracak ve aklınıza gelen her türlü işinizi yapabilecek üniversite öğrencileri bulabilirsiniz. Eğer üniversite öğrencisi iseniz de; Others’a üye olarak görevleri bütçelerine, konumlarına ve son yapılma zamanlarına göre görüntüleyebilir istediğiniz göreve aday olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Others’ta çeviri, getir-götür, sunum hazırlama, logo/banner tasarımı gibi görevlerin yanısıra kurucularının bile hiç düşünmediği yaratıcılıkta görevler de yayınlandı. Kendisinin yerine bayram namazı kılacak, düğününde nedime olacak, poker öğretecek ve hatta kendisine manzaralı bank tutacak arayanlar bile oldu.

Others’ta görev yapan öğrenciler en çok Boğaziçi, İstanbul Teknik, Sabancı ve Özyeğin Üniversiteleri’nden; en çok görev açan kitle ise startuplar, beyaz yakalılar ve final/vize dönemlerinde yine üniversite öğrencileri oluyor.
Eğer üniversite öğrencisiysen sen de Others’a üye olabilir; eğleneceğin, yeteneğine uygun bir görev bulabilirsin. Belki de tam yolunun üzerinde bir görevle karşılaşıp tesadüfen para bile kazanabilirsin!

Ben çok yoğunum, işim başımdan aşkın diyorsan da Others tam senlik! Burada yetenekli binlerce üniversite öğrencisi görevlerini yapmak için seni bekliyor! Üniversite öğrencilerine harçlık kazandırarak hem işlerini halletmek hem de kendine zaman tanımak istersen tek yapman gereken www.othersapp.com adresine gidip görev açmak!
Others’ı kuranlar ise yine üniversite öğrencileri! Yaklaşık 20 üniversiteden oluşan ekipleriyle Others’ı her geçen gün daha da büyütüyorlar. Çoğunluğu Boğaziçi Üniversitesi’nden oluşan bu ekip şu anlık websitesi olarak hizmet verdikleri Others’ı mobil uygulamaya geçirerek görev açma-görev yapma sürecini hızlandırarak daha büyük kitlelere hitap etmeyi hedefliyorlar.