Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
13/11/2018

Marvel'ın kurucusu Stan Lee hakkındaki tüm detaylar The Stan Lee Story kitabında

Taschen’in bu ay satışa çıkaracağı 444 sayfalık The Stan Lee Story adlı kitap, Marvel'ın kurucusu Stan Lee’nin hayatına müthiş bir mercek tutuyor. 


Çizgi romanlar ve çizgi roman kahramanları herhalde tarih boyunca son yıllardaki kadar ilgi görmediler. Milyon dolarlık bütçelerle, milyar dolarlık hasılatlar yapan sinema filmlerinin sayesinde maskeli ve pelerinli süper kahramanların adeta her biri birer yıldız oldular. Özellikle de Disney’in himayesine girmiş olan Marvel kahramanları her zamankinden çok daha popülerler! Tabii Marvel markası, çizgi roman dünyasının yaşayan efsanesi Stan Lee’den bağımsız düşünülemez.


Efsanevi yayınevi Taschen’in hazırladığı ve hemen her detayı ince eleyip sık dokuyarak sayfalarına aktardığı The Stan Lee Story adlı kitap, hayatının bir noktasına Marvel kahramanları tarafından dokunulmuş herkes için okunması elzem olan bir eser! 95 yaşında hayata gözlerini yuman Stan Lee’nin yaşamının ve kariyerinin her döneminden fotoğraflar, her döneminden eşsiz arşiv parçaları ve mektuplar!.. Üstelik her birinin hikayesi bizzat Stan Lee tarafından anlatılıyor. Bu olağanüstü kitap sayesinde hem benzersiz süper kahramanların bilinmedik yönlerini öğrenecek hem de onları yaratan olağanüstü sanatçının yaşamına dair tüm detaylara vakıf olacaksınız. Sadece 1000 adet basılan ve her biri Stan Leee tarafından imzalanan 444 sayfalık bu eserin fiyatı ise 1,250 Euro.