Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
11/03/2017

Sattas'tan Duman cover’ı: Aman Aman

Türkiye'nin en popüler reggea grubu olan Sattas, 4 yıl aradan sonra Sony Music Türkiye imzası taşıyan Bir Ben Miyim isimli single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

2004 yılından günümüze hem yurt dışında hem Türkiye'de sayısız konser ve festivallerde yer alan Sattas, 4 yıl aradan sonra merakla beklenen yeni single çalışması Bir Ben Miyim'i dinleyiciyle buluşturuyor. Single'a adını veren 'Bir Ben Miyim'in sözleri Sattas grubunun solisti Orçun Sünear'a, düzenlemesi ise Sattas'a ait. Kendi besteleri olan Bir Ben Miyim'in yanı sıra single’da yer alan diğer şarkı, ünlü Türk rock grubu Duman'ın hit şarkılarından biri olan 'Aman Aman'ın cover’lanmış hâli. Sattas, bu single çalışmasıyla müzik severlerin heyecanlı bekleyişine son veriyor.
Bir Ben Miyim isimli single çalışmasının merakla beklenen video klibi Duman grubundan bildiğimiz Aman Aman şarkısına çekildi. Çekimleri bir gün süren klibin yönetmen koltuğunda Umut Kebabcı oturdu. Zuhal Müzik Uniq Stüdyosu'nda ve Zuhal Müzik Mağazısı'nda çekilen klipte, cast olarak grup üyelerine kendi çocukları eşlik etti.