Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
12/01/2017

Gamer’lara özel playlist: Game On!

Gamer’lar bu liste tam sizlik! Oyunlarınıza Kygo, Foo Fighters, Muse, maNga, Kongos, Paul Kalkbrenner ve daha birçok sanatçı eşlik etsin...

Postkolik olarak oyun dünyası ile ne kadar içli dışlı olduğumuzu bilirsiniz. Daha önce bu sayfalarda sizlere pek çok video oyunu ile ilgili haberler yapmış, dergimizde de sezonun heyecan verici oyunlarına sayfalarımızı açmıştık.
Şimdi ise oyunseverlerin bir diğer tutkusu olan müzikle ilgili bir haberimiz var sırada. Bilirsiniz, oyun oynarken müzik dinlemek ayrı bir zevktir. Bazen oyunun atmosferine göre seçeceğiniz şarkılar sizi daha da moda sokarken, bazı şarkılar oyundaki adrenalin seviyesine göre sizi dengeler ya da iyice motive eder. Spotify üzerinde yer alan Game On! listesi, tam da bu durumlara göre tasarlanmış durumda.
Grand Theft Auto V, FIFA 17, NBA2K16, EA Sports UFC ve daha pek çok sevilen oyunun ön plana çıkan şarkılarına yer verildi bu playlist’te. Aynı zamanda en çok oynananlar arasında yer alan bu oyunların sevilen şarkılarını gün içinde (okulda, işte, sporda da) dinleyebilirsiniz.
Siz de playlist'i takip edip en sevdiğiniz oyun şarkısını bizimle sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşın, Game On! listemizde yer verelim. Herkese keyifli oyunlar ve keyifli dinlemeler...