Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
13/11/2018

Heyecanla beklenen Toy Story 4 filminden ilk teaser ve poster geldi

Disney, 21 Haziran'da 2019'da vizyona girecek olan Toy Story 4 filmi için ilk teaser ve posteri paylaştı. Serisinin yeni filminde  Andy, bir yetişkin olarak karşımıza çıkacak. 


Pixar’ın en çok sevilen animasyon filmlerinden biri olan ve ülkemizde Oyuncak Hikayesi adıyla yayımlanan Toy Story serisinin dördüncü halkası olan Toy Story 4, 21 Haziran'da 2019'da vizyona girecek. İlk filmi 1995'te yayımlanan ve müthiş bir başarı gösteren Toy Story serisi, şu ana kadar 1.6 milyar dolar gişe başarısı göstererek çok önemli bir başarıya imza atmıştı. Özellikle serinin 2010'da yayınlanan son filmi Toy Story 3, 866 milyon dolarlık gişe başarısıyla Pixar'ın en başarılı işlerinden biri olmuştu.
Aslında Toy Story 4 için çalışmalar uzun süredir devam ediyordu. Hatta çalışmalarına 2014'te resmi olarak başlanan filmin birkaç sene önce vizyona girmesi dahi bekleniyordu. Fakat yaşanan bazı sıkıntılar süreci geciktirdi. Neyse geçmişe değil, önümüzde bakalım. Hatırlanacağı üzere üçüncü filmin sonunda üniversiteye başlayan Andy’nin oyuncaklarını yeni nesle devretmesine şahit olmuştuk. Serinin yeni filminde oyuncaklarını bırakan Andy, bir yetişkin olarak karşımıza çıkacak. Seslendirme kadrosunda Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles, Estelle Harris ve Wallace Shawn'un yer aldığı filmde ekibe Forky isimli bir karakter daha katılılacak.

Disney'in Toy Story 4 için yayımladığı ilk teaser fragman ve poster ise heyecanımızı daha da arttırdı.