Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/03/2022

Big Mouth'un yaratıcılarından yepyeni bir animasyon: Human Resources 

Ödüllü animasyon dizi Big Mouth'un yaratıcıları şimdi de daha cüretkâr ve daha yetişkinlere yönelik Human Resources ile karşımızda. 18 Mart’ta Netflix ekranlarında olacak dizi, Big Mouth'un spin-off'u olacak.

Büyük beğeni toplayan yetişkinlere yönelik ödüllü animasyon dizi Big Mouth'un yaratıcıları şimdi de daha cüretkâr ve daha yetişkinlere yönelik Human Resources ile karşımızda. 18 Mart’ta Netflix ekranlarında olacak Human Resources, Big Mouth'un spin-off'u olacak. 2017 yılında ilk bölümü yayınlandıktan sonra inanılmaz yorumlar alan Big Mouth’un Rotten Tomatoes'tan yüzde 100’lük puan alarak kendini en iyi animasyon dizileri arasına soktuğunu hatırlayalım. Bu uyarlamada, ergenlikten ebeveynliğe ve emeklilik yıllarına kadar insan yaşamının her döneminde önemli bir yere sahip olan Hormon Canavarları, Bunalım Kitty'leri, Utanç Büyücüleri gibi birçok yaratığın günlük yaşamı mercek altına alınıyor.

 Dizinin kahramanları tuhaf yaratıklar olsa da, insanlara özgü oldukça fazla özelliğe sahip oldukları hemen anlaşılıyor. Yıldız seslendirme kadrosunda Big Mouth'taki karakterleriyle bu dizide de yer alan Nick Kroll, Maya Rudolph ve David Thewlis'in yanı sıra Aidy Bryant, Brandon Kyle Goodman, Keke Palmer ve Randall Park gibi isimlerin de yer aldığı Human Resources, bildiğiniz iş yeri dizilerine hiç benzemiyor. Dizinin ortak yaratıcıları Kelly Galuska, Nick Kroll, Andrew Goldberg, Jennifer Flackett ve Mark Levin, aynı zamanda baş yapımcılığı da üstleniyor. Dizinin sevilen karakteri Jay ve Guy Bilzerian'ı seslendiren Jason Mantzoukas (Brooklyn 99, Invincible) ne yazık ki yeni dizide yer almıyor.