Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/03/2022

Animasyon dizi The Guardians of Justice, Netflix kütüphanesine eklendi

Castlevania'sının yaratıcısı Adi Shankar'ın yeni projelerinden biri olan The Guardians of Justice, Netflix kütüphanesine eklendi. Animasyon dizi, uzaylı bir süper kahraman olan Marvelous Man'in hikayesini anlatıyor.

Bootleg Universe ve Netflix'in Castlevania'sının yaratıcısı Adi Shankar'ın yeni projelerinden biri olan The Guardians of Justice, izleyicilere yepyeni tecrübeler kazandıracak. The Guardians of Justice'in en önemli yönü, birden fazla animasyon tekniği kullanılarak çekilmiş olması. Klasik animasyon tekniği, kil figürler kullanılan animasyon tekniği, kağıt ile stop-motion animasyon tekniği ve 8-bit oyun gibi görünen animasyon tekniklerinin birleşmesi ile ortaya inanılmaz bir pop-art çıkmış. Robo-Hitler, laserli Cyborg T-Rexler, ölümcül ninjalar ve şeytani uzaylı kalamarların istilası gibi egzantrik ve bir hayli eğlenceli ögeler barındıran The Guardians of Justice, Netflix ekranlarından izleyicilere merhaba diyecek.

 Senaryosu Adi Shankar, Shawn Deloache ve Samuel Laskey tarafından hazırlanan animasyon dizinin yönetmenliğini Adi Shankar, Stewart Yost, Kenlon Clark, Luis Junquera ve Enol Junquera ortaklaşa üstlenmişler. Yapımın seslendirme kadrosunda ise Diamond Dallas Page, Sharni Vison, RJ Mitte, Hal Ozsan, Christopher Judge, Jane Seymour, Denise Richards, Derek Mears ve Andy Milonakis yer alıyor. Peki, The Guardians of Justice'in hikayesi ne mi anlatacak? Uzaylı bir süper kahraman olan Marvelous Man, dünyanın 40 yıldır barış içinde kalmasını sağlamıştır. Ancak ölümcül bir sırdan doğan trajik sonuçlar dünyamızı kaosun içine sürükler. Nükleer savaşın eşiğine gelen dünyayı kurtarmak Marvelous Man'in sert ve vahşi teğmeni Knight Hawk'a ve iyilik timsali, idealistik The Speed'e kalmıştır. Toplam yedi bölüm sürecek The Guardians of Justice, 1 Mart’ta izleyenlerle buluştu.