Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
03/03/2022

Amazon Prime'da ekrana gelecek The Boys: Diabolical ne zaman başlayacak?

The Boys evreninde geçen animasyon dizi The Boys: Diabolical, 4 Mart’ta Amazon Prime ekranlarında olacak. İlk sezonu sekiz bölüm sürecek The Boys: Diabolical'ın her bölümü farklı bir animasyon stili ile hazırlandı.

Efsaneler efsanesi Garth Ennis'in 2006-2012 yılları arasında yayınlanan çizgi roman serisi The Boys, şu ana kadar yayımlanan iki sezonluk televizyon uyarlamasıyla Amazon Prime’ın en başarılı işlerinden biri oldu. Diziyle aynı evrende geçecek olan The Boys: Diabolical ise, The Boys’dan doğan ilk yapım olacak. 4 Mart’ta Amazon Prime ekranlarında olacak ve ilk sezonu 12-14 dakikalık toplam sekiz bölüm sürecek The Boys: Diabolical'ın her bölümü farklı bir animasyon stili ile hazırlandı. Kısa Amerikan klasik animasyon stili, Justin Roiland'ın Rick and Morty benzeri animasyon stili, orijinal The Boys çizgi romanından ilham alan animasyon stili, Fransız çizgi roman ve animasyon stili, Cumartesi sabahı çizgi filmleri stili, anime stili, Kore drama ve korku stili ve karanlık Amerikan süper hero stilinde animasyonlar göreceğiz.
 The Boys: Diabolical'ın arkasındaki ekibin, Paramount Plus’ın Star Trek: Lower Decks'ini, Netflix’in The Midnight Gospel'ini, Hulu’nun Animaniacs'ını ve Amazon’un Invincible ve The Legend of Vox Machina'sını yapan Titmouse olduğunu unutmamak gerek. Diabolical, inanılmaz bir yazar kadrosuna sahip. The Boys'un çizgi romanını yazan Garth Ennis, Awkwafina (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings), Andy Samberg (Lonely Island), Seth Rogen (Pineapple Express), Evan Goldberg (Superbad), Simon Racioppa (Invincible), Aisha Tyler (Archer), Justin Roiland ve Ben Bayouth (Rick and Morty), Ilana Glazer (Broad City) ve Eliot Glazer (New Girl), The Boys: Diabolical'ın yazar kadrosunu oluşturuyor. The Boys dünyasının daha önce görülmemiş yönlerini keşfe çıkaracak The Boys: Diabolical, bu senenin en eğlenceli animasyonlarından biri.