Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
17/10/2017

Game of Thrones yıldızı The New Mutants fragmanında

X-Men sinema evreninde geçen bir korku filmi izlemeye hazır mısınız? The New Mutants, 2018'in en merak edilen filmlerinden.

 

20th Century Fox firmasının yapımcılığında çekilen ve X-Men sinema evreninde geçen bir korku filmi olarak lanse edilen The New Mutants filminin yönetmen koltuğunda Josh Boone oturuyor. Bu filmi kostümler ve süper kötüler olmadan da bir mutant filmi çekilebileceğini kafaya koyan bir ekip kotarmış. Josh Boone'a göre The New Mutants, korku filmiymiş gibi yapmayan, sapına kadar korkunç bir X-Men filmi. Gizli bir hükumet tesisinde kilit altında tutulan beş genç mutant, dünyayı değil, kendilerini kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklar. Son dönemin iki yükselen yıldızı bu müthiş filmde başrolleri canlandırıyorlar. Game of Thrones'un sevilen yıldızı Maisie Williams'ı Wolfbane rolünde izleyip şaşırmaya hazır olun! Son dönemde The Witch ve Split gibi beğenilen yapımlarda rol alan Anya Taylor-Joy da Magik adlı mutant karakteri canlandıracak. The New Mutants, 13 Nisan 2018'de vizyonda olacak.

 


Deadpool, Logan ve X-Men filmleri gibi başarılı yapımların ardında olan Fox firmasına göre The New Mutants, süper kahraman filmlerinde denenmemiş bir şeyi yaparak korku janrında çekilen ilk popüler süper kahraman filmi olacak. X-Men sinema evreninin bir parçası olan The New Mutants gerçek anlamda bir korku filmi olacak ve süper kahraman filmleri sevenlere müthiş bir deneyim yaşatacak. Yönetmen Josh Boone'a göre The New Mutants üç filmlik bir seri olacak. Serinin her filminde farklı bir korku sineması tarzına değinmeye özen göstereceğini açıklayan Boone'a göre The New Mutants'ın ilk filmi, Stanley Kubrick'in filmi The Shining'e selam çakan bir yapım. Genç karakterlerin kendi güçlerini keşfederken etraflarındaki gerçeklik algısının esnemesinden türetilecek olan korku öğeleri Boone'a göre çok ses getirecek. Tüm bu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmediğini The New Mutants, 2018 yılında vizyona girdiğinde göreceğiz.