Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
20/11/2020

Robert Rodriguez imzalı süper kahraman filmi We Can Be Heroes'tan fragman

Süper kahraman filmi We Can Be Heroes, 1 Ocak’ta Netflix’te ekrana gelecek. Filmin arkasında Desperado, Sin City ve Alita: Battle Angel gibi pek çok kült filmin yönetmeni olan Robert Rodriguez var.

Başarılı yönetmen Robert Rodriguez tarafından yazılıp yönetilen süper kahraman filmi We Can Be Heroes, 1 Ocak’ta Netflix’te ekrana gelecek. Desperado, From Dusk till Dawn, Sin City, The Faculty, Machete ve Alita: Battle Angel gibi pek çok kült filmin yönetmenliğini üstlenmiş olan Meksikalı/Amerikalı yönetmen, farklılıkları yüzünden kalabalıklardan dışlanmış anti-kahramanların hikayelerini yönetmeye bayılan bir isim. We Can Be Heroes, Rodriguez’in yazıp yönettiği The Adventures of Sharkboy and Lavagirl ile aynı evrende geçecek. 2015 tarihli film, büyük beyaz köpekbalıkları tarafından büyütülen bir erkek çocuk ve volkan gücüne sahip bir kız çocuğunu merkezine alıyordu. Sharkboy ve Lavagirl, We Can Be Heroes filminde de olacak, üstelik minik kızlarıyla birlikte! We Can Be Heroes, artık emekliye ayrılmış olan bir süper kahramanın kızını odak noktasına alacak ve süper güçleri olduğunu fark eden genç kızın bir uzaylı istilasını durdurmak için diğer genç kahramanlarla güçlerini birleştirmesini anlatacak. Filmin oyuncu kadrosundan bahsedecek olursak; 2005 yapımı filmde Sharkboy'u Taylor Lautner canlandırıyordu. Yeni filmde JJ Dashnaw’u Sharboy olarak izleyeceğiz. Sharkgirl’ü ise önceki filmde olduğu gibi Taylor Dooley canlandırıyor. Pedro Pascal, Priyanka Chopra, Christian Slater ve Boyd Holbrook filmin diğer önemli isimleri.

Hardcore Henry’nin yönetmeni llya Naishuller, sert bir intikam filmi ile dönüyor. Breaking Bad ve Better Call Saul ile dünyaca üne kavuşan Bob Odenkirk’in başrolünde olduğu Nobody, radarınızda olsun!