Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
15/02/2021

HBO Max'te ekrana gelecek Zack Snyder's Justice League için yeni fragman

HBO Max, 2017'de yayınlanan Justice League filminin yeni versiyonu için Joker'li yeni bir fragman yayınladı. Dört bölüm halinde ekrana gelecek Zack Snyder's Justice League, 18 Mart'ta başlıyor.

DC Comics karakterlerinin en kalabalık ve şatafatlı filmi olan 2017 tarihli Justice League, beklenen başarıyı gösterememişti. Hatırlanacağı üzere, Zack Snyder yaşanan bir ailevi nedenlerden ötürü Justice League'in sona yaklaşan çekimlerinde ve post-prodüksiyon sürecinde yer alamayacağını açıklamış, filmi The Avengers'ın yönetmeni Joss Whedon tamamlamıştı. Filmin vizyona girmesinden sonra ise eleştirilerin ardı arkası kesilmemişti. Zack Snyder'ın çok daha karanlık atmosfere sahip bir film çektiğine ve yönetmenin dahil olmadığı kurgu sürecinde filmin başka bir hâl aldığına inanan DC ve Snyder hayranları, #ReleaseTheSnyderCut gibi hashtaglerle sosyal medyada Justice League'in Zack Snyder kurgusunu görmek istediklerine dair kampanyalar düzenlemişlerdi.
 Hayranların baskısına dayanamayan Snyder, yeni çekimler de yaparak Justice League'in kendi versiyonunu hazırlamaya karar vermişti bildiğiniz gibi. Hatta Suicide Squad filminde Joker'e hayat veren Jared Leto, ek çekimlerde filme dahil de edildi. Zaten yayınlanan yeni fragmanda da Jared Leto'nun hayat verdiği Joker karakterine odaklanıldığını görüyoruz. Daha önce yaptığı açıklamada "Snyder versiyonu tamamıyla yeni bir şey olacak. Özellikle de sinemada yayınlanan filmi izleyenleri yepyeni bir deneyim bekliyor." şeklinde konuşan Snyder, filmin süresini toplam 4 saate çıkardığını açıklamıştı.
  Zack Snyder's Justice League adı verilen yeni kurgu, 18 Mart’ta HBO Max ekranlarında olacak. Orijinal filmden tamamen farklı bir kurguya ve ek sahnelere sahip olan film, dört parça halinde ekrana gelecek. Orijinal filmden tamamen farklı bir kurguya ve ek sahnelere sahip olan Jack Snyder’s Justice League için 70 milyon dolarlık ek bir bütçe çıkarılmış durumda. 2017 tarihli film, 300 milyon dolarlık dev bütçesine karşın 660 milyon dolar civarında bir gişe yapabilmişti. Zack Snyder's Justice League'in oyuncu kadrosunda Ben Affleck'i Batman, Gal Gadot'u Wonder Woman, Henry Cavill'i Superman, Amy Adams'ı Lois Lane, Jason Momoa'yı Aquaman, Ezra Miller'ı The Flash, Ray Fisher'ı Cyborg, Jeremy Irons'ı Alfred Pennyworth, Diane Lane'i Martha Kent, Ciarán Hinds'i Steppenwolf, Jesse Eisenberg'ü Lex Luthor ve J.K. Simmons'ı da James Gordon olarak göreceğiz.