Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/01/2021

Yerli Netflix dizisi 50m2, 27 Ocak’ta başlıyor

Netflix'in merakla beklenen yerli dizilerinden 50m2, 27 Ocak’ta ekranlarda olacak. Başrolünde Engin Öztürk’ün olduğu 50m2 dizisi, geçmişinden kaçan bir tetikçinin öyküsünü anlatacak. İlk fragman yayınlandı.

Netflix, bu yıl pek çok yerli yapımı bizlerle buluşturacak. Merakla beklenen bu yapımlardan biri de başrolünde Engin Öztürk’ün olduğu 50m2 dizi olacak. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği 50m2’nin senaryosunu Selçuk Aydemir ile birlikte dizinin yönetmen koltuğunda da oturan Burak Aksak kaleme aldı. 27 Ocak’ta ekrana gelecek dizi, hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve adeta gölge gibi yaşayan bir tetikçinin öyküsünü ekrana getirecek. Oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Özgür Emre Yıldırım, Gaye Gürsel ve Tuncay Beyazıt gibi isimlerin yer aldığı 50m2 dizinin ilk sezonu sekiz bölüm sürecek.
 


İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sandığımızdan daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir'in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir'in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesi'ndeki 50 metrekarelik terzi dükkânına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil'in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge'nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkânında yaşamaya başlar. Ne kadar zor olsa da mahalle Gölge'yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir. 50m2 dizisinden yayınlanan ilk fragman ise aşağıda.