Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
17/09/2020

Yeni Sex and the City olarak lanse edilen Emily in Paris, 2 Ekim'de Netflix'te

Sex and the City'nin yapımcısı Darren Star’ın yeni projesi Emily in Paris, 2 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak. İlk sezonu 10 bölüm sürecek dizi, yeni işi için rüyalarının şehri olan Paris’e taşınan Emily'i merkezine alıyor.

Beverly Hills, 90210 (1990–2000), Melrose Place (1992–1999) ve Sex and the City (1998–2004) gibi çok önemli dizilerin arkasındaki isim olan Darren Star’ın yeni projesi Emily in Paris, 2 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak. Pek çok kişi tarafından Sex and the City'nin Paris versiyonu olarak tanımlanan dizi, 20’li yaşlarının ortasındaki başarılı pazarlama yöneticisi Emily’i merkezine alıyor. Şikago’da yaşayan Emily, hiç beklemediği bir anda rüya gibi bir iş fırsatı yakalar. Kariyeri için çok önemli olan bu teklifi geri çevirmeyen Emily, yeni işi için rüyalarının şehri olan Paris’e taşınır ve lüks tüketim ürünleri satan bir markanın sosyal medya stratejini üstlenir.
 


İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide; Paris'te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından Emily’nin iş, arkadaşlık ve aşk hayatındaki değişlikliklere tanık olacağız. 30’ar dakikalık bölümler halinde yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosu hem Amerikalı hem de Fransız oyunculardan oluşuyor. Emily rolünde Tolkien, Love Rosie ve The Mortal Instruments: City of Bones gibi filmlerle tanınan Lily Collins’ı izleyeceğiz. Diğer önemli rollerde ise Ashley Park (Mean Girls on Broadway) along with Philippine Leroy Beaulieu (Call My Agent!), Lucas Bravo (Smart Ass), Samuel Arnold (Antony & Cleopatra), Camille Razat (The 15:17 to Paris) ve Bruno Gouery (Doc Martin) var. Çalıştığı pazarlama ekibine “Amerikan perspektifi” katması beklenen Emily’nin çakışan iki kültür arasında dengede kalmaya çalışırken kurduğu arkadaşlıklar ve romantik ilişkiler eminiz özellikle kadın izleyecilerin bir hayli ilgisini çekecek.