Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
21/10/2020

Yeni HBO Max dizisi The Flight Attendant, ilk fragmanıyla göz doldurdu

The Big Bang Theory'nin güzel yıldızı Kaley Cuoco’nun başrolünde olduğu yeni HBO Max dizisi The Flight Attendant, uçuş görevlisi olarak çalışan ve cinayete karıştığı düşünülen Cassandra Bowden'ı merkezine alıyor.

HBO imzalı The Flight Attendant dizisi, ilk fragmanıyla göz doldurdu. The Big Bang Theory'de canlandırdığı Penny karakteriyle uluslararası bir üne kavuşan Kaley Cuoco’nun başrolünde olduğu HBO Max dizisi The Flight Attendant, 26 Kasım’da başlıyor. İlk sezonu sekiz bölüm sürecek dizinin ilk üç bölümü ise aynı gün ekranda olacak. Yeni HBO Max dizisi, Chris Bohjalian’ın 2018’de yayınlanan aynı isimli romanına dayanıyor. Hikayemizin merkezinde Cassandra Bowden isimli bir uçuş görevlisi olacak. Cassandra, Dubai’de, akşamdan kalma bir şekilde, normalde kalması gereken farklı bir otelde, yanında ölü bir adamla uyanır. Ne olduğu hakkında en ufak bir fikri yoktur. Polisi aramaktan korkar ve durumu polisi bildirmek yerine, hiçbir şey olmamış gibi ekip arkadaşlarıyla New York’a giden uçuşa katılır. NYC’ye indiklerinde karşısında FBI’yı bulan Cassandra, sorulara maruz kalır. Olanları bir araya getiremeyen Cassandra, katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Dizini oyuncu kadrosunda Michiel Huisman, T.R. Knight, Sonoya Mizuno, Colin Woodell ve Griffin Matthews da yer alıyor. Henüz roman yayınlanmadan yayın hakları satın alınıp dizi olarak çalışmalarına başlanan The Flight Attendant, HBO Max’in iddialı dizilerinden biri.

Bu arada bir öneri daha; Big Bang Theory ve Young Sheldon dizilerinin arkasındaki isimler olan Chuck Lorre and Marco Pennette tarafından hayata geçirilen B Positive dizisi de radarınızda olsun.