Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/10/2020

Bing Bang Theory'nin yapımcılarından yepyeni bir komedi dizisi: B Positive

Big Bang Theory ve Young Sheldon dizilerinin arkasındaki isimler olan Chuck Lorre and Marco Pennette tarafından hayata geçirilen B Positive, böbrek bağışına ihtiyacı olduğunu öğrenen Drew'un eğlenceli hikayesini konu alıyor.

CBS kanalının bu sezon için satın aldığı 14 yapımdan biri olan B Positive (B Pozitif), kanal için sezonun tek komedi dizisi olacak. B Positive, böbrek yetmezliği olduğunu ve böbrek bağışına ihtiyacı olduğunu öğrenen Drew (Thomas Middleditch) isimli bir babanın hikayesini konu alıyor. Lise arkadaşlarından biri Gina (Annaleigh Ashford) ile yolları kesiştikten sonra Gina, ona kendi böbreğini vermeye gönüllü olur. Sonuçta ise, ikili arasında kahkaha tufanı yaratacak ve beklenmedik bir bağ oluşmaya başlar. Dizi, CBS tarafından “Bir böbrek donörü bulmak zorunda olduğuyla yüzleşen yeni boşanmış baba Drew'ün sabrı tükenmek üzereyken eskiden tanıdığı ve şahsına münhasır bir kadın olan Gina ile yolları kesişir ve Gina ona kendi böbreğini vermeye gönüllü olur. İkili arasında beklenmedik bir bağ oluşur ve her ikisinin de hayatını değiştirecek bir yolculuğa çıkarlar." şeklinde anlatılıyor. Bir terapist olan Drew’un işi danışanlarına kişisel sorunları konusunda yardımcı olmak ve hayata ellerinden geldiğince olumlu bakmalarını sağlamaktır. Ancak, Drew'un ansızın kendisini pek de olumlu olmayan bir durumda bulduğu düşünülünce işi artık eskisinden daha zordur. Big Bang Theory ve Young Sheldon dizilerinin arkasındaki isimler olan Chuck Lorre and Marco Pennette tarafından Warner Bros. Television için üretilen B Positive, 5 Kasım’da ekranlarda olacak.

Bu arada The Big Bang Theory'nin güzel yıldızı Kaley Cuoco’nun başrolünde olduğu yeni HBO Max dizisi The Flight Attendant, uçuş görevlisi olarak çalışan ve cinayete karıştığı düşünülen Cassandra Bowden'ı merkezine alan yepyeni bir dizi.