Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/05/2021

Yeni AMC dizisi Kevin Can Fuck Himself, fragmanıyla göz doldurdu

Annie Murphy'nin başrolünde olduğu kara komedi türündeki Kevin Can F ** k Himself dizisi, mükemmel ev hanımı rolü yapmaya durmaksızın devam eden bir kadının hikayesi olarak tanımlanıyor.

AMC, merakla beklenen kara komedi türündeki yeni dizisi Kevin Can F ** k Himself'i 13 Haziran'da seyirciyle buluşturuyor. 2015-2020 yılları arasında ekrana gelen Schitt's Creek dizisinde Alexis'i canlandıran ve çok sevilen Annie Murphy, yeni AMC dizisinde Allison McRoberts adında gerçek bir sitcom eşi olarak karşımıza çıkacak. Kevin Can F ** k Himself, mükemmel ev hanımı rolü yapmaya durmaksızın devam eden bir kadının hikayesi olarak tanımlanıyor. Allison, bir gün asıl istediğinin ne olduğunu anladığında dizinin akışı tamamen değişecek: Kocasını öldürmek.
 


Ana karakterimiz, her geçen gün kocasının üstüne titredikçe ve hem onun hem de arkadaşlarının şakalarının odağında oldukça yavaş yavaş onun için önceden yazılmış ve planlanmış hayatına isyan etmeye başlayacak. Dizinin en önemli özelliklerinden biri, Kevin'ın başrol oyuncusu olduğu çoklu kameralı kara komedisi ile Allison ona karşı koymaya başladığında tek kameralı görüntü arasında gidip gelecek olması.
 


Dizinin oyuncu kadrosunda Kevin rolünde Eric Petersen, McRoberts’ın komşusu Patty O'Connor rolünde Mary Hollis Inboden, Patty’nin kocası rolünde Alex Bonifer, Kevin’ın en iyi arkadaşı rolünde Neil O'Connor, Kevin’in babası Pete rolünde Brian Howe; ve Allison'ın eski alevlerinden biri olan Sam Park rolünde Raymond Lee yer alıyor. Her biri bir saat sürecek sekiz bölümden oluşan Kevin Can F**k Himself, Valerie Armstrong (Lodge 49) ve yönetici yapımcılar Rashida Jones ve Will McCormack tarafından yaratılmış.