Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/07/2021

Suç dizisi Hit & Run, 6 Ağustos'ta Netflix'te ekrana gelecek

Eşinin şüpheli ölümünün ardındaki gerçeği arayan eski bir İsrail askerini merkezine alan suç dizisi Hit & Run'ın arkasında Netflix’te ekrana gelen bir başka İsrail dizisi Fauda’nın yaratıcıları var.

Casusluk temalı dizilerden hoşlanıyorsanız, 6 Ağustos'ta Netflix'te izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Hit & Run, radarınızda olsun. Eşinin ölümünün ardındaki gerçeği arayan bir adamın, kendini New York'tan Tel Aviv'e uzanan, sırlar ve entrikalarla örülmüş tehlikeli bir ağın ortasında bulmasını ele alacak dizi, Netflix’te ekrana gelen bir başka İsrail dizisi Fauda’nın hem yaratıcısı hem de başrol oyuncusu Lior Raz ve Avi Issacharoff‘un imzasını taşıyor. Sezonu dokuz bölüm sürecek olan dizinin merkezinde Lior Raz’ın (6 Underground) hayat verdiği Segev Azulai isimli gizemli bir karakter var.
 

 

 


Turist rehberi olarak çalışan Segev Azulai, bir Amerikalı dansçıyla evlenir. Mutlu mesut yaşarlarken, eşinin bir otomobil kazasında hayatını kaybetmesiyle bir anda hayatı tepetaklak olur. Bunun bir kaza olmadığını düşünmeye başlayan Segev, geçmişinin peşinin bırakmadığını düşünmeye başlar. Turist rehberi olmadan öne İsrail ordusunda özel kuvvetlerde çalışan Segev, konunun kendisi ile ilgili olduğunu düşünmeye başlar. İsrail polisinde dedektif olan kuzeninin yardımlarıyla araştırma yapmaya başlayan Segev, şiddet dolu geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalırken bir taraftan da olan bitenden kızını korumanın yollarını arayamaya koyulur. The Affair'den tanıdığımız Sanaa Lathan'ın baş kadın oyuncu olacağı dizide Kaelen Ohm (Queen of Spades), Moran Rosenblatt (Fauda), Gregg Henry (Scandal) ve Gal Toren (Para Aduma) diğer önemli rollerde yer alacaklar.