Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/01/2021

Star Wars: Ahsoka dizisi ne zaman ekrana gelecek?

The Mandalorian'ın sevilen karakteri Ahsoka, Star Wars: Ahsoka adıyla şimdi de kendi dizisine kavuşuyor. Disney+’ın takviminde ilk sıralarda yer alan dizinin 2022 içinde ekrana gelmesi bekleniyor.

Kasım 2919’da yayın hayatına başlayan Disney+, Star Wars ve Marvel hayranlarını sevinçten havalara uçuracak dizi haberleri ile gündeme bomba gibi düştü. Ahsoka Tano karakterini ilk kez Star Wars: Clone Wars’ta izlemiştik. Star Wars Rebels adlı animasyonda da kısa süreliğine gördüğümüz Ahsoka, Disney+’ın yıldız dizisi The Mandalorian’ın ikinci sezonunda ilk kez gerçek bir oyuncuyla karşımıza çıktı. The Mandalorian'ın sevilen karakteri, Star Wars: Ahsoka adıyla şimdi de kendi dizisine kavuşuyor.
 


Netflix'in Luke Cage, The Defenders, Iron Fist ve Daredevil dizilerinde kendini gösteren Rosario Dawson, Mandalorian'ın ikinci sezonunda merak uyandıran karakterlerden biriydi. Evrende sadece iyilik yapmak amacıyla gezen bir gezgin olan Ahsoka, kelimenin tam manasıyla gerçek bir Jedi. Disney+’ta ekrana gelecek dizinin konusu hakkında ise pek bir bilgi yok. Ahsoka'nın maceraları Mandalorian'da gözükmesinin öncesini mi sonrasını mı anlatacağı dahi belli değil.
 Star Wars: Ahsoka dizisinin oyuncu kadrosu da henüz açıklanmadı. Net olan tek isim Rosario Dawson; ancak dedikodulara göre Ahsoka'nın yakın arkadaşı Sabine Wren de dizide yer alabilir. Bir diğer dedikodu ise Bo-Katan Kryze rolünde Katee Sackhoff'un oynayabileceği. Star Wars: Ahsoka’nın çıkış tarihi belli değil, tek bilinen Star Wars: Andor'un Disney+’ın takviminde ilk sırada olduğu ve Ahsoka'nın onu takip edeceği. Star Wars: Ahsoka'nın 2022 içinde ekrana gelmesi bekleniyor.